To: Rozdział 2

It: Chapter Two

2019 2 godz. 49 min.
6,1 52 718
ocen
6,1 10 52718
14 789
chce zobaczyć
5,6 10
ocen krytyków
{"rate":5.6,"count":10}
{"type":"film","id":793838,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/It%3A+Chapter+Two-2019-793838/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu To: Rozdział 2
  • tgaw ocenił(a) ten film na: 3

Od oglądania tego 3 godzinnego nieporozumienia, omijać szerokim lukiem

• Mr_Rogalion ocenił(a) ten film na: 8

tgaw Zupełnie nie zrozumiała dla mnie opinia. Jakby czlowiek nie lubiacy horrow poszedł na seans i dał negatywną opinię bo był straszny ...

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

tgaw Ciekawszym i na dodatek bardziej twórczym.

• Kassandra85 ocenił(a) ten film na: 2

tgaw Potwierdzam xD

• Omahyra ocenił(a) ten film na: 3

tgaw Potwierdzam. Ten film to jakaś pomyłka. Mnie nic tam nie wystraszyło. Śmiech przez łzy, że aż tak długo trwa ten film.

• efta18 ocenił(a) ten film na: 8

Omahyra Horror z definicji to nie tylko strach A występowanie nadprzyrodzonych zjawisk.

• roberttorcida ocenił(a) ten film na: 4

efta18 Mylisz horror z sci-fi/fantasy

• efta18 ocenił(a) ten film na: 8

roberttorcida Może czas zerknąć na definicję słowa horror.

• efta18 Czyli dla ciebie wystarczy, że w filmie występują nadprzyrodzone zjawiska i od razu jest to horror? Ducha Kacperka też uważasz za horror? Aż z ciekawości spojrzałem na definicję horroru w dwóch różnych słownikach i raczej definicja w obu wyglądała inaczej niż to co piszesz.

A sam film rzeczywiście bardzo przeciętny, przydługi i więcej w nim śmiechu niż strachu, plus całość jeszcze psuje przeciętne CGI, efekty praktyczne robiłyby lepszą robotę.

• sirCharles00 ocenił(a) ten film na: 4

tgaw Potwierdzam

• KUBAkowalczyk1656 ocenił(a) ten film na: 9

tgaw Jak ktoś nie czytał książki przed obejrzeniem filmu. To ten film dla niego będzie słaby. A jak ktoś zna twórczość Kinga. To ten film mu się bardzo spodoba.