PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611085}
6,1 1 987
ocen
6,1 10 1 1987
Tożsamość nieznana
powrót do forum filmu Tożsamość nieznana

I tu mam zasadniczo pytanie jedno !.. czy ktoś oglądał ten film i czy warto poświęcić na niego
czas

pan_puzon

Oglądałam. Całkiem ciekawy.

ocenił(a) film na 8
pan_puzon

Oglądałem , dla mnie ciekawy

ocenił(a) film na 7
pan_puzon

wczoraj oglądałem wieczorem, całkiem niezły thriller, bez szału ale spokojnie można obejrzeć. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
pan_puzon

Film jest super-kompetentnie zrobiony I zagrany. Będzie się podobał jeśli ktoś nie jest zbyt wymagający co do psychologii postaci. Bo te niestety są wszystkie z jednego rozdzielnika: im kto bogatszy tym ma bardziej zryte pod kopułą. Widać to już w pierwszych kilkunastu minutach.

Z drugiej strony wielu widzom film się będzie podobał właśnie dlatego, że ma taki rozdzielnik.

pan_puzon

Wyśmienity na mega hit polsatu ;)

ocenił(a) film na 3
pan_puzon

Ci co go polecają na łby pospadali,idź lepiej na spacer.

pan_puzon

szału nie ma ale do obejrzenia ;)

ocenił(a) film na 1
pan_puzon

Kobieta ucieka od swojego psychopatycznego męża-ekstremisty lewicowego, pomaga jej w ucieczce stary facet przebrany za kobietę - transwestyta (z jego ust płynie motto filmu "my, dziewczyny, musimy trzymać się razem"), a następnie babce w ucieczce pomaga jej rodzony brat homoseksualista. Razem uciekają, żeby spotkać się z kochankiem brata, z tym, że ów nazywa się jego "chłopakiem", nie wiedzieć, czemu, bo ma tak ze 45 lat. I tak to się toczy gejowsko-skandynawsko-tolerastyczne kino.

pan_puzon

Nie oglądałem. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
czoper62

Mam odmienną opinię - nie oglądałem i nie warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones