PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 291
ocen
7,2 10 1 63291
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

2/10

ocenił(a) film na 2

Wciągający, póki nie zostajemy totalnie oszukani; a wtedy cały seans traci sens. Twórcy dzieła byli pewnie tak zafascynowani swoim sprytem, że zapomnieli dodać do filmu szczypty wyczucia więc moim zdaniem to film powinien odnaleźć swoją tożsamość, a nie jego bohater.

ocenił(a) film na 7
pachomir

W którym to momencie filmu zostałeś tak "totalnie oszukany"?

ocenił(a) film na 8
3lvis

chodzi o moment, w którym dowiadujemy się, że wszyscy bohaterowie w motelu są wytworem wyobraźni, czy raczej choroby Malcolma.

ocenił(a) film na 8
pachomir

moze nie zrozumiałes przekazu ,nie zasługuje na tak niską ocene

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
DamaMarcia

Ja poczułem się oszukany. A co pytania to przeczytaj notkę do końca.

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

Dzięki za spoiler odnośnie 6 Zmysłu. :

DamaMarcia

Nie mam uzasadnienia do swojej opinii, ale w tym filmie też czuję się oszukana. W 6 zmyśle - nie... Może dlatego, że w tym drugim, tak samo jak w Innych, istnieje przyczyna zatajenia informacji - patrzymy oczami bohatera. Tutaj to tani zabieg, mający wyprowadzić nas w pole. A potem puenta... Pozostał mi niesmak i jeszcze jakieś poczucie obcowania z... brudem? nieczystością? Doceniam spoistość historii, plastyczność i grę aktorską, rozumiem, że może się podobać, ale dla mnie w sumie strata czasu.

ocenił(a) film na 6
menysek

Zakończenie zawiodło i mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones