PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 295
ocen
7,2 10 1 63295
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Dla mnie film całkiem całkiem mozna smiało obejrzec i nie nudzic sie polecam fanom tego gatunku.

użytkownik usunięty
Szczepan_6

fanom gatunku to polecaj lśnienie, a nie jakąś paranoje, która zrobiła na tobie wrażenie jako pierwszy film który obejrzałeś z tego rodzaju, który oczywiście poddajesz takiej rzeczowej ocenie nasz ty znawco małolacie

ocenił(a) film na 7

Panie dorosły to jest moja opinia na temat tego filmu wiec mozesz sobie ją komentowac bo mnie film sie podobał.

użytkownik usunięty
Szczepan_6

paniczu młody nie czepiam się tego że film ci sie podobał tylko że primo polecając go jako dzieło gatunku krzywdzisz ludzi którzy pójda za twoją radą, secundo (istotne) poważnie ranisz cały znamienity gatunek dreszczowców. pzdr. patterwick

ocenił(a) film na 7

Zaciekawiłes mnie tym filmem Lsnienie i nie wiem czy go oglądałem juz czy moze zapomniałem juz co w nim było. Bede miał zamiar obejrzec go w ten weekend i powiem ci czy jest to dobry film czy nastepny przereklamowany hicior. Widząc całkiem dobrego aktora Jacka Nicholsona to kojarzy mi sie najbardziej z Lot nad kukułczym gniazdem który jest na 4 miejscu na filmwebie a ja mu dałem 1/10 bo to gniot jakich mało.

ocenił(a) film na 8
Szczepan_6

Weź głęboki oddech, prześpij się z tym i dopiero napisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones