PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 325
ocen
7,2 10 1 63325
6,1 15
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Na szczęście scenarzysta miał też własne pomysły, więc film się udał. Efekt byłby znacznie lepszy, gdyby film miał dobrą ścieżkę dźwiękową ale i tak nie jest źle. "Tożsamość" ogląda się jak obraz złożony z elementów z filmów, które już gdzieś wcześniej widziałem ale przyznaje, że mnie akurat zarówno zwroty akcji, jak i zakończenie zaskoczyły. Nie wiem czemu od początku podejrzewałem, że to Ray Liotta jest mordercą, więc byłem usatysfakcjonowany, gdy tak się okazało. Ale jednak twórca "Tożsamości" poszedł dalej i, podobnie jak w "Podejrzanych" czy "Nagim instynkcie", winny okazał się kto inny, wydawałoby się, że osoba najbardziej podejrzana. A jednak film został tak skonstruowany, że chłopca nie wziąłem pod uwagę.

ocenił(a) film na 9
lew890

powiedziałbym bardziej, że to "Dziesięciu Murzynków" A. Christie.. fabuła i motywy prawie takie same.

poza tym ostrzegaj przed spoilerami, ktoś mógłby tu wejść, kto np. filmu jeszcze nie widział i byłby bardzo rozczarowany Twoim postem.

film fajny, mógłbym go non stop oglądać, gdyby jednak nie fakt, że już wiem, kto jest zabójcą;

o, przypomniał mi się również świetny serial na motywach w/w fabuły, tj. Wyspa Harpera. Ostrzegam przed wchodzeniem na forum tego serialu, zwłaszcza, gdzie odp. jest bardzo wiele, ludzie tam po prostu chamsko wypisują największe spoilery.. polecam, razem trwa jakieś 10h i ani razu nie nudzi.

freepick

Do 10 Murzynków baaaaaaaaaaardzo dużo mu brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones