PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644737}

To już jest koniec

This Is The End
5,5 56 839
ocen
5,5 10 1 56839
6,0 26
ocen krytyków
To już jest koniec
powrót do forum filmu To już jest koniec

Żeby skumać humor i geniusz tego filmu trzeba obejrzeć przynajmniej po jednym z filmów, w których ci aktorzy wcześniej grali. Brakuje mi tu tylko tego typa z "Kick Ass" i Sandlera.

A i jeszcze Jesse Eisenberg by się przydał :P

ocenił(a) film na 9
bee2r

Dokładnie tak. To jest film dla ludzi, którzy robią użytek ze swej głowy. Inaczej wyda się "niesmaczny" lub prostacki. Dla mnie scena z gwałtem to mistrzostwo sztuki pisania dialogów.

Sony_West

No to zrobiłeś użytek ze swojej głowy. Taki zrobiłeś użytek, że patrząc na gó wno, poprzez odpowienią auto-psycho-manipulację swojego mózgu, wmówiłeś sobie, że nie śmierdzi, nie jest obrzydliwe i to takie zabawne, że w nie wdepnąłeś.
Do tego użyłeś tej swojej wspaniałej głowy.

"Dla mnie scena z gwałtem to mistrzostwo sztuki pisania dialogów"
Jesteś po prostu popaprany i wykastrowany z jakiegoś poczucia... smaku.

rhotax

10/10

ocenił(a) film na 6
bee2r

Nie ma co narzekać i tak było dużo znanych osób :)
Rzeczywiście trzeba być trochę obeznanym z filmografią głównych bohaterów. No i znać klasyki jak np. Egzorcysta.
Jak dla mnie film fajny. Śmieszne sceny i dialogi, aktorzy, których lubię (M. Cera wymiatał). efekty niczego sobie jak na film komediowy.
Fabuła nie była super, nawet nie było jako tako fabuły, ale mi to nie przeszkadzało. Rozrywka na prawie dwie godziny.

ocenił(a) film na 9
lukasz12548

Ten film to po prostu prawie 2h dobrej zabawy, ma się wrażenie, że zarówno dla widza jak i dla samych aktorów. Na filmie tego typu można się trochę tak poczuć jakby oglądało się jakąś improwizacje, typu np. "Spadkobiercy".

bee2r

Nie poniżaj "Spadkobierców"! Tam jest pokaz pomysłowości, inteligencji, wyobraźni... Przy oglądaniu "Spadkobierców" nie wykrzywia mi gęby z obrzydzenia i nie szukam gdzie by tu się zwymiotować.

ocenił(a) film na 8
bee2r

Ten film jest tak głupi, że aż śmieszny;). Tak jak ktoś wcześniej napisał mistrzowskie dialogi i gra słów.

bee2r

Adam Sandler ? Nie wydaje mi się. Ja myślę że powinien się tu pojawić jeszcze Dave Franco i tyle. W tym filmie wzięła udział zaprzyjaźniona ze sobą obsada.Przez przypadek wzięły udział chyba tylko Rihanna i Emma. Reszta aktorów jest ze sobą powiązana,grali ze sobą w wielu filmach.

ocenił(a) film na 9
awesomeone1

Seth Rogen grał z Sandlerem w filmie "Funny People", który nie tylko był bardzo dobrą komedią w klimacie filmów z Rogenem, ale także skłaniał do refleksji. Po za tym wydaje mi się, że widziałem co najmniej jedną komedie z Sandlerem i z którymś z tej paczki aktorów...

bee2r

Mi nie chodzi o to że Seth i Sandler się nie znają,tylko o to że Sandler to nadzwyczaj słaby i wkurzający typo. Jeżeli chodzi o współczesne komedie to dałbym jeszcze Zacha Galifianakisa i Jasona Suidekisa,ewentualnie po znajomości Efrona.

ocenił(a) film na 7
bee2r

Dokładnie, film dla tych którzy lubią te obsadę, Ci ludzie często grają razem w filmach i to jest super. W tym filmie jest akurat ich duże skupisko dzięki czemu film jest naprawdę spoko!

ocenił(a) film na 9
dumek96

A już znajomość pineapple express powinna być tu obowiązkiem ;)

ocenił(a) film na 7
bee2r

Ze świetną rolą Jamesa Franko! ;)

ocenił(a) film na 9
dumek96

Wczoraj oglądałem The Interview i tam panowie przeszli samych siebie, ciekaw jestem co czuła ta spasiona świnia co ponoć nie sra, kiedy oglądała ten film :)

ocenił(a) film na 7
bee2r

Whaat, nie widziałem tego filmu, od razu go zarzucam na dobre zakończenie dnia! Dzięki bee2r!

użytkownik usunięty
bee2r

Dokładnie. Ten film jest ŚMIESZNY i taki właśnie ma być. Jak ktoś chce ambitne kino, to niech sobie zarzuci Tam, gdzie rosną poziomki. Chciałem się dobrze bawić i dostałem dobrą zabawę. O to chodziło! :)

ocenił(a) film na 9

Oczywiście, że tak. Ten film jest dla rozluźnienia, a nie do szukania w nim jakiegoś głębokiego czegoś (np gardła).

ocenił(a) film na 2

A ja chciałem się dobrze bawić i dostałem coś niesamowicie słabego i zupełnie, ale to zupełnie nieśmiesznego. Nie zdołałem nawet obejrzeć tego filmu do końca, tak bardzo mnie znudził.

ocenił(a) film na 2
wompierz

Po kolejnym dowcipie o waleniu, zrąbaniu się i bąkach odpuściłem. Mój błąd że w ogóle zacząłem, można się tego było spodziewać, obecność Baruchela mnie zmyliła.

ocenił(a) film na 9
piciu6

Z racji że nie lubię się wysilać bez potrzeby zacytuje kolegę wyżej "Dokładnie tak. To jest film dla ludzi, którzy robią użytek ze swej głowy. Inaczej wyda się "niesmaczny" lub prostacki. Dla mnie scena z gwałtem to mistrzostwo sztuki pisania dialogów."

Swoją drogą jak idziesz do pubu na piwo ze znajomkami to o czym gadacie?

bee2r

Rzeczywiste trzeba aż nadto użyć swojego mózgu, żeby zrozumieć taki nic nie wnoszący humor .

ocenił(a) film na 9
wompierz

dobra stary, to poleć mi dobrą komedie, która "nie nudzi"

ocenił(a) film na 5
bee2r

Grimsby :)

ocenił(a) film na 8
bee2r

zapal se blanta od razu skumasz.......

ocenił(a) film na 9
skunpatrol

polać temu panu proszę ;)

bee2r

a może lepiej: skręcić temu panu proszę ;)

ocenił(a) film na 10
bee2r

O tak, Sandler, nawet jakby na chwilę się tylko pojawił, to by było super. Ze swoją gburowatością jakby do demona jakiegoś podszedł, to by mógł go zjechać tak, że ten wróciłby do piekła ze wstydu. Idealny film dla takich aktorów wyrazistych, charakterystycznych, których kojarzy się z próżnością. I bez Sandlera to mistrzostwo, ale z nim to jeszcze bardziej odjechana masakra by była.

bee2r

tak i synagogę można wypełnić, komplet do zabójców wzwodów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones