PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645581}

To tylko wiatr

Csak a szél
6,1 974
oceny
6,1 10 1 974
5,6 5
ocen krytyków
To tylko wiatr
powrót do forum filmu To tylko wiatr

2/3 filmu to nudy

ocenił(a) film na 3

obejrzałem caly film, ale z trudem. na faktach. ok. pewnie nie bajerowano za bardzo. nie upiększano również. niektóre sceny dość przykre dla oczu- zwłaszcza ostatnie kadry. nikt się nie wychyla, ludzie napiętnowani nadal znosza trudy i znoje,
ale
ww. przeze mnie ''sceny'' to niewielki fragment tego filmu, bo zdecydowana czesc zajmują mało z sobą kolidujące sceny z zycia biednych ludzi w biednych momentach, gdzie nic się nie dzieje, nie ma nic przełomowego. z zaciekawieniem czekałem na jakiś frament, który by mnie zauroczyl, żeby mnie urzekl. a tu nic. lipa. wciąż bidota zmagajaca się z gow.... życiem wśród biednych scian z nadziejami na wyjazd choćby do Kanady.
gdyby nie większość nudnawych scen, pewnie wysoko bym ocenil ten film, ale dotrwanie do końca to niestety meka.

wojciech84

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Wynudziłem się oglądając ten film, na dodatek duża ilość ciemnych kadrów w tym filmie mnie drażniła! Film mi się nie podobał!

ocenił(a) film na 3
noel019

2/3 ??? 95 % wieje nudą a na koniec "strzał a głowę".............w kinie chyba bym zasnął.........................

Reznik

Dla mnie film był strasznie nudny. Oglądałem go niedawno na kanale Ale Kino. Przez cały film nic się nie dzieje. A z tymi ciemnymi kadrami może chodziło o naturalność przekazu, ale w tym wypadku chyba nie wyszło... Film nie był skomplikowany, jednak bez opisu nie wiadomo o co w nim chodzi. Nie każdy musi wiedzieć co się działo w tym czasie na Węgrzech, na początku filmu powinna być jakaś krótka informacja !!

użytkownik usunięty
ParamoreRiot

I była zamieszczona informacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones