PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472347}
7,4 3 471
ocen
7,4 10 1 3471
To właśnie przyjaźń
powrót do forum filmu To właśnie przyjaźń

9/10

ocenił(a) film na 9

Super film :) Świetna oprawa muzyczna, bardzo dobra gra aktorska :) i na każdym kroku zabawne sceny. Ocena 9/10 czegoś mi jednak brakowało w tym filmie ;) spodziewałam się nieco innego zakończenia.

Vinanti

Ja kilka dni temu kupiłam sobie soundtrack z filmu, bo widziałam kilka teledysków z Dostany :) Filmu jeszcze nie widziałam, ale muzyka rzeczywiście fajna!

Vinanti

ja jestem ciekawa kto ma polskie napisy do tego filmu. Jak ma to niech pisze.

ocenił(a) film na 9
Soneri

Z tego co wiem to napisów jeszcze nie ma, ale może uda mi się kiedyś przetłumaczyć :P

Vinanti

To był mój pierwszy film z serii "Indie" więc podchodziłem do niego sceptycznie... Gdyż to jest całkiem inny klimat;) w porównaniu do filmów 100%-ych amerykańskich, polskich, angielskich itd.

Lecz zgodzę się - 9/10 musi być;) Dużo humoru, trochę smutaśnego klimatu;) dobra gra aktorska, piękna aktorka <zakochany>,... POLECAM!!!

P.S. Zna ktoś równie dobre filmy jak ten??

Napisy już od jakiegoś czasu - są;)

ocenił(a) film na 9
Taylor_24

Tak są, już wstawiłam. Polecam Ci też oglądnąć "Bunty Aur Babli" jest to film bardziej indyjski od tego, ale również jest w nim wiele zabawnych akcji.

Taylor_24

A ja polecam "Bluffmaster" - w zasadzie ta sama obsada, remake filmu amerykańskiego, ale naprawdę świetny :-) Ubaw po pachy :-)

ocenił(a) film na 10
Vinanti

normalnie świetny! ubawiłam się po pachy! gra aktorska świetna, muzyka, aktorzy, fabuła! cuuudo! POLECAM!
myślałam że Abhishek i John nie poradzą sobie z rolą gejów, ale dali rade ;) i to rewelacyjnie dali rade ;)

BollyGosia

A najlepsze jest to, że film ze względu na wątek gejowski ma być zakazany w Pakistanie :-D Przynajmniej tak podali w indyjskiej telewizji ;)

ocenił(a) film na 9
perla_z_lamusa

Z tego co wiem to również w Indiach przez niektórych został negatywnie odebrany, oglądałam filmik na youtube w którym Hindusi targali zdjęcia reżysera i plakaty. Jedni odebrali to pozytywnie i z żartem a inni nie...

Co do filmu, to faktycznie "Bluffmaster" również był bardzo dobrym filmem, szczerze to o nim zapomniałam ;)

ocenił(a) film na 10
Vinanti

Hmm to ja się zastanawiam jak przyjęto kilka lat temu "My Brother Nikhil".
Wydaje mi się że Dostana jest zabawniejsza od "Bluffmastera". Aczkolwiek muzyka jest lepsza w "Bluffmasterze", zakończenie też.

ocenił(a) film na 10
dardfazer

świetny i zabawny film ,świetna muzyka :)

Vinanti

Jak komedia film jest rewelacyjny! Jednak do końca miałam nadzieję, że Neha bedzie z którymś z chłopaków xD Bobby w ogóle mi tam nie pasował.

Czy zna ktoś jakąś dobrą Bollywoodzką komedię? Może być w tym stylu :) Jeżeli tak to proszę o tytuł :)

ocenił(a) film na 9
_queen__

"Bluffmaster" jest też świetnym filmem :)tak jak było pisane wcześniej ;)Bardzo podobna obsada, ciekawa muzyka, wart polecenia :)

ocenił(a) film na 8
Vinanti

Super Film i extra aktorzy i świetna muzyka więc daje 10. Polecam na nudny wieczór w domku, wtedy na pewno nie będzie już nudny :)

ocenił(a) film na 9
Riya22

naprawde świetny film:D równie dobra komedia bollywood to "3 idiots" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones