PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 842
oceny
6,7 10 1 161842
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

9/10

ocenił(a) film na 9

Świetny klimat, zdjęcia, dźwięk, dobre i idealnie wkomponowane jumpscare'y. Poza tym - postacie da się szybko polubić, są ciekawie zarysowane. Cieszy też to, że film ma R-kę, bo pojawia się sporo krwi, przekleństw i ostrzejszych momentów, bez jakiegoś ugrzeczniania. Scena ze zlewem - mistrzostwo, które zapamiętam na długo. Czekam z niecierpliwością na drugą część, może nawet uda mi się do tej pory przeczytać książkę.

Kierokat

Rewelacyjnych scen jest tu wręcz las. Moja ulubiona to scena-Metallica:)

ocenił(a) film na 8
obleh

Koleś ma na sobie koszulkę Mety, ale w tle młóci Anthrax.

Infi10

Brakowało do kompletu tylko Slayera i Megadeth.

ocenił(a) film na 10
Kierokat

Ja właśnie jestem w trakcie czytania, muszę skończyć do poniedziałku :) wtedy wybieram się do kina. :)

ocenił(a) film na 7
davis2008

I jak? Przeczytane?:)

ocenił(a) film na 10
MIRO25

Powiedzmy hahah :) oczywiście nie zdazylem. Książka świętna, dużo zmienione ale tego się spodziewalem. Co do samego filmu, świętny. Rola Clowna bardzo dobra, te ruchy, mejkap ;), głos no i przede wszystkim uśmiech genialny :D

Kierokat

Kierokat, nie tylko scena ze zlewem była super. Ja bym od siebie dodał projektor, pierwszą scenę z Georgim, damę z obrazu czy też ostatnią scenę z Georgim. By the way, czy komuś też ta scena skojarzyła się z The Thing Carpentera i tą kultową już sceną z psem? Od razu miałem takie wrażenie.

ocenił(a) film na 7
mariooks1945

Film tez mi sie podobal, moze nie na 9, ale na 7 juz tak co tez jest dobra ocena i warto obejrzec :-) Nie wzbudzil mojego zachwytu, ale podobal sie solidny, ciekawy. Dzieci i ich charaktery, swietna gra aktorska to bylo bardzo dobre, pokazanie przyjazni jak w ksiazce Kinga wlasnie, dobra muzyka i sporo dobrych scen. To co bym zmienila to wywalila tak duzo efektow specjalnych to mi sie tutaj nie podobalo np trzesienie sie klauna lub jego wyskakiwanie ciagle z glosnym dzwiekiem takie jumspcary mnie mecza i czasem smiesza. Klaun super ale te efekty wlasnie... Za to mozna by dac muzyke ciszej klaun by nie skakal ale powoli sie np zblizal nic by nie mowil i napiecie strach juz bardziej moim zdaniem wisialoby w powietrzu przynajmniej ja tak wole.

ocenił(a) film na 7
monika220

Scena ze zlewem mniej mi sie podobala jakos a te ktore mi sie podobaly to np w piwnicy co jest Billy nizej Georgie i klaun, scena z klaunem i Eddie kolo tego domu i np przy tym jak ogladaja film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones