PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 918
ocen
6,7 10 1 161918
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

straszny badziew

ocenił(a) film na 4

Ten film to wielka porażka, wszyscy się nim zachwycają a dla mnie po prostu do dupy, nie polecam

użytkownik usunięty
Shady02

Popieram. I te bluzgi tych malych suchoklatesów. Tak jest w ksiazce?

ocenił(a) film na 4

Niestety nie sięgnąłem jeszcze po książkę ale wątpię w to

ocenił(a) film na 9
Shady02

Dokładnie tak jest w książce,jest z resztą jeszcze jeden "epizod" którego żaden producent nie ośmieliłby się nigdy pokazać na ekranie :-)

ocenił(a) film na 4
Nyarlathotep_she

Możesz powiedzieć jaki?

ocenił(a) film na 9
pawiocio1999

Gdy wszyscy wychodzą z kanałów za pierwszym razem,czyli jako 11,12 letnie dzieci, orientują się,że zgubili drogę.Wtedy Bev wpada na pomysł,aby zjednoczyć ich wszystkich,połączyć w sposób zarówno fizyczny jak i psychiczny. Pomysłem tym jest odbycie stosunku seksualnego z każdym po kolei. Sądzę,że żaden producent nie ośmieliłby się pokazać na "srebrnym ekranie" aktu miłosnego pomiędzy dziećmi.

ocenił(a) film na 8

Owszem tak jest w książce (niesamowitej swoją drogą). Jeśli chodzi o sam film to godny następca swojego pierwowzoru z 1990 r. "It" jest jedną z lepszych ekranizacji prozy KINGA. Niestety nie jest to regułą. Jest strasznie, klimatycznie, ciekawie. 8/10 bo bardzo lubię prozę mistrza horrorów.

ocenił(a) film na 9

Tak jest w książce (w sumie nie tylko to) :P

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
Shady02

Może to przez pierwowzór książkowy? Mam wrażenie, że w oryginale mogło to wszystko mieć więcej sensu, ale mogę tylko przypuszczać, bo King ogólnie do mnie nie trafia i akurat "Tego" nie miałam przyjemności czytać.

buszasz

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Shady02

Zgadzam się. Nie rozumiem czym tu się zachwycać, miała być groza i strach, a był śmiech i zażenowanie. Ogólnie prawie zawsze boję się horrorów, a klaunów nie cierpię, więc myślałam, że to będzie idealny film, niestety nie wystraszyłam się ani razu.

Sandrax123

Twarda jesteś. Nerwy ze stali :)

Sandrax123

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 7
Shady02

Klimat, sposoby straszenia, wykorzystanie dzieciaków i powieść Kinga są po prostu świetne. NIe zgadzam się z Tobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shady02

ha ha, na pewno remake jest lepszy niż oryginał

Shady02

Nie polecaj. Ja polecam

ocenił(a) film na 2
Shady02

Dokladnie. Właśnie skończył się w tv. Podejrzewałem, że nie będzie rewelacji, ale to naprawdę słaboszczak. Ile lat trzeba mieć, żeby bać się tego głupkowatego pajaca? I tych lipnych efektów. Nie polubiłem ani jednego dzieciaka, miałem w de, co z nimi będzie. A to podobno lepsza z części. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

Efekty były świetne (z małymi wyjątkami), aktorstwo również bardzo dobre, więc o czymś to świadczy

Piramidoglowy


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 2
kotbury

O sobie piszesz? Masz prawo do samokrytyki, tak jak ja do wyrażania opinii. Bluzganie na innych, bo uważasz inaczej, to dziecinada.

Shady02

Dokladnie tak. Wytrzymałem 30min. Szkoda mojego czasu. Oryginal z 1990 roku, ktory trwa 3h oglada sie jednym tchem.... wlasnie jestem po jego obejrzeniu.
Ten film z 2017 to gniot. Nie chce mi sie wiecej nt. Pisać. Bip Bip Richi.

ocenił(a) film na 8
LuQ_1785

Oryginał był nudny, kiczowaty i przerysowany do granic możliwości, przez co ciężko go traktować na serio :/

LuQ_1785


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 5
Shady02

Jestem miłośnikiem horrorów, ale ten film to gorzej niż badziew. To żenada. Straszny chyba tylko dla 5 - letnich dzieci.
Jeden z najsłabszych horrorów, jakie kiedykolwiek oglądałem.

ocenił(a) film na 3
piotrekcie

Ten film jest wujowy płutki i głupi nie wiem skąd taka zawyżona ocena. Jedyny dobry film na podstawie Kinga to Lśnienie z Nicolsonem. Reszta tych pokracznych netflixowych produkcji razi beznadzieją podonie jak doktor sen na którym się najbardziej zawiodłem.

galcius


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić w internecie?

ocenił(a) film na 3
kotbury

Zamknij paszczę lamusie. Jak nie potrafisz argumentów tylko jak prostak obrażasz innych to sam jesteś ograniczony umysłowo imbecylkiem

piotrekcie


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Shady02

latający klaun , co za bzdura, jakbym oglądał Scooby-Doo

Kamil_Zbych

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Shady02

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

kotbury

Zgadza się, ale niestety jednak masz, śmieciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones