PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658566}
5,4 13 996
ocen
5,4 10 1 13996
Tokarev. Zabójca z przeszłości
powrót do forum filmu Tokarev. Zabójca z przeszłości

... które zepsuły cały film.
Pierwszy to przyznanie się Kane'a do przeszłości i zabicia brata szefa ruskiej mafii. Po co o tym mówił, nie musiał, mógł powiedzieć że nie wie czemu myślał że zabili córkę kumpla. Wiem że go torturowali ale nie to chcieli z niego wydusić.
Drugi zabicie najlepszego kumpla Danny-ego. Nagle się wkurzył i dźgnął kumpla nożem z którym trzymał się od dziecka. Słabe i wkurzające.
O samej końcówce już nie wspomnę ;]

ocenił(a) film na 2
Stolar

głupi film

Boskigrom

a mnie sie podobał! ;)

ocenił(a) film na 6
Stolar

myślał ze zabili córke kumpla bo jej kolega twierdził że ja porwali jacyś ludzie a potem znaleziono ja martwa.Danny nie był wobec nich lojalny więc wkurzył się i go dzgnał.Końcówka to ruscy weszli mu na chate i chyba wkoncu ukatrupili ale nie bylo tego pokazane niewiem czemu.

ocenił(a) film na 3
Eazy96

chyba ukatrupili? Gość popełnił harakiri, więc nie miał zbyt dużych szans na przeżycie-.-

ocenił(a) film na 4
Stolar

Przez tak durną fabułę dałem notę 4. Twoje zarzuty są jak najbardziej trafne ale zawsze można je jakoś wytłumaczyć. Kane przyznał się do zabicia brata szefa mafi bo nie wytrzymał tortur a i tak wiedział że nic go nie uratuje . Paul dźgnął Dannego przypadkowo chciał go tylko zranić ale niestety zadał mu cios śmiertelny. W to można jeszcze uwierzyć :) .
Co innego bardziej mnie wkurzyło. Córka Paula zginęła od kuli z radziedzkiego pistoletu Tokarev , pistolet ten nie jest już produkowany i jest żadko spotykany . Tymczsem taka broń znajduje się w domu naszego bohatera a on sam nie wpada na pomysł żeby tą broń sprawdzić czy czasem małolaty się nią nie bawiły !!! . To są już kpiny z widza !!! . Zamiast zacząć swoje poszukiwania od tego właśnie kroku wolał zacząć wojnę z rosyjską mafią (nie mając żadnych dowodów winy). W wyniku czego giną dziesiątki ludzi i przelewa się krew. I jeszcze jedna rzecz. Caitlin została zastrzelona na trawniku koło domu. Tam musiał zostać kałuża krwi. Nawet padający deszcz nie mógłby jej zmyć całkowicie . Policja od razu powinna się we wszystkim połapać a nie wysiadywać bezczynnie pod domem Paula. O Boże chroń mnie przed takimi filmami...................................:)

ocenił(a) film na 7
neron4

A ty neron4 czy jesteś może tępym kołkiem 2? Ulewny deszcz wg ciebie nie jest w stanie zmyć krwi? To ile tej krwi mogło być według ciebie? Cysterna? Rozczaruję cię. Człowiek ma w organizmie tylko max 5 litrów. Aha i "rzadko" piszemy przez RZ moja ty "kpino z"... inteligencji.

ocenił(a) film na 7
Stolar

"mógł powiedzieć że nie wie czemu myślał że zabili córkę kumpla", "Nagle się wkurzył i dźgnął kumpla nożem z którym trzymał się od dziecka"
O Boże! Dlaczego niektórzy ludzie mają dostęp do internetu? Żeby mogli wytykać innym " błędy". "Ogromne błędy".
Skąd wy się bierzecie?
Gdyby powiedział, że nie wie to pewnie byłaby komedia, a nie thriller cholerny baranie!
- Dlaczego zabiłeś moich ludzi?
- Myślałem, że zabili córkę mojego kumpla.
- Dlaczego tak myślałeś?
- A nie wiem. Tak sobie pomyślałem.
I drugi "ogromny błąd". Bohater filmu właśnie zaczyna być pewny,że jego najlepszy kumpel wbrew obietnicy wygadał pewną śmiertelną tajemnicę, co kosztowało życie córki tegoż bohatera filmu i pewnie według twojego scenariusza wcale nie powinien być wkurzony. Tak?
Takie retoryczne pytanie: czy jesteś może tępym kołkiem?

ocenił(a) film na 5
toxymorf

Hehe, dobrze powiedziane. Trzeba ustawiac takich matołów do pionu

ocenił(a) film na 6
toxymorf

Ale jedna sprawa jest ukazana jak komedia. Cage jeździ po całym mieście ucieka policji demoluje samochody w pościgu jeden radiowóz staje w płomieniach (śmierć policjanta).... wykroczeń kilkadziesiąt i miejsce zbrodni kawałek od pościgu tam gdzie jego kumpel wdał się w strzelaninę.... Glower gadka szmatka i ok puszczamy go zajmę się wszystkim :)... Paranoja nie decyzja na film z powagą.... Reszta może być :)

ocenił(a) film na 4
Stolar

A to, że wycina masę bandytów, a policja puszcza go wolno, nie jest głupotą?

ocenił(a) film na 3
Stolar

Największą głupotą owej fabuły, jest wnioskowanie kto jest sprawcą na podstawie modelu broni wyprodukowanego w milionach egzemplarzy i popularnego na całym świecie. W Polsce legalnie można było niedawno kupić TTkę w dobrym stanie poniżej 500zł :)

ocenił(a) film na 1
Stolar

W 100% się zgadzam. Pierwsza połowa filmu była całkiem fajna, ale końcówka zniszczyła wszystko. Wyznanie gangsterowi, zabicie kolegi, to jak zginęła jego córka i fakt, że przez cały film młody nie był podejrzanym szczególnie, że z jego broni zabito córkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones