PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462767}
7,8 33
oceny
7,8 10 1 33
Tom Petty and the Heartbreakers: Runnin' Down a Dream
powrót do forum filmu Tom Petty and the Heartbreakers: Runnin' Down a Dream

Wlasnie obejrzalam 2 plytki dvd, cale 4 godziny filmu Runnin` down a dream, ale Costnera tam nie widzialam... Jak to mozliwe???

ocenił(a) film na 9
leif1

tez go nie widzialem to jakis blad... w kazdym razie program jest swietny... jestem fanem toma petty i nie wiem czy ktos jeszcze w PL lubi go tak bardzo... uwielbiam moment jak stan lynch opuszcza zespol i pokazuja stories we could tell... swietne wykonanie...

nowa plyta pettyego i chlopakow z zeszlego roku mudcrutch jest swietna, nie moge sie jednak doczekac na nowe wydawnictwo spod heartbreakers...

highway companion bylo calkiem niezle ale troche za bardzo kojarzylo mi sie z full moon fever...

jak ktos lubi toma pettyego to piszcie na m_klimek@op.pl

ocenił(a) film na 9
leif1

no i jeszcze brittany murphy... jakos jej tez nie widzialem?

leif1

To ten film można dostać na DVD?!

Szafira

Oczywiście, że tak!
Aktualnie jest nawet na allegro :0)
http://allegro.pl/3-dvd-cd-tom-petty-live-355-min-5-1-surr-folia-i1665718542.htm l

leif1

@juju_hound: Ja lubię Petty`ego!!! :0) Ubóstwiam! :0) Jak coś to pisz: leif1@wp.pl

leif1

Zaraz się okaże, że wszyscy słuchamy Toma Petty :). Ale ja sie temu nie dziwię xD.

ocenił(a) film na 9
Szafira

Nie tak wszyscy :) od 2009 roku widziało go "całe" 26 osób. Dokument fenomenalny. Ktoś go w grudniu udostępnił na YT. Dlatego tu jestem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones