PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261569}

Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci

Tom and Jerry: Fast and Furry
6,7 1 701
ocen
6,7 10 1 1701
Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci
powrót do forum filmu Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci

Wacky Races...

ocenił(a) film na 5

Sympatyczny.

Na szczęście nie popełniono błędu filmu kinowego z 1992 roku, w którym zamiast gagów i potyczek na wzór rewelacyjnego serialu animowanego postawiono na nudną i mdłą historyjkę. Mamy więc powrót do starego schematu gonitw i pościgów (bez żadnych kwestii ze strony Toma i Jerry’ego – na szczęście !!), w konwencji wiekowego śmiechowego „Wacky Races”.

Proste to wszystko jak drut, ale dzieciaki to z pewnością kupią, więc trudno bym się o cokolwiek czepiał.

Moja ocena - 5/10

ocenił(a) film na 3
Grifter

moim zdaniem jest najgorsza fullmetrażówka z tomem i jerrym. bajka z chumorem tylko dla... hmmm... psychopatycznych dzieci (duszenie sznurkiem Bzyka, czy obiad stida z piraniami czy czymś tam). praktycznie nie było momentu w którym się śmiałem. dałem 3 za toma, jerrego i gortana-oni wymiatają w tej bajce

użytkownik usunięty
RAMMSTEINRULEZ

No cóź, ja akurat mam inne zdanie na ten temat i ortografię. Mnie się tam podobało.

ocenił(a) film na 3
Grifter

Wieje nudą i nawet na siłę nie ma się z czego śmiać. Jak uwielbiam serialowe odcinki tak z przykrością muszę stwierdzić, że ten film to słabość i miernota. Max 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones