PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623683}

Painted

Tong-jeung
6,9 272
oceny
6,9 10 1 272
Tong jeung
powrót do forum filmu Tong-jeung

Opis filmu

ocenił(a) film na 7

Dla tych, którzy chcą wiedzieć na co się piszą zaczynając oglądać film ;)
Jako, że moderator nie zaakceptował mojego opisu, wklajam go tutaj:
"Nam-Soon (Sang-woo Kwon) cierpi na analgezję - chorobę polegającą na całkowitym braku odczuwania bólu. Dorabia więc sobie jako "chłopiec do bicia". Pewnego razu dostaje zlecenie ściągnięcia zaległości finansowych od Dong-Hyun (Ryeo-won Jeong): kobiety cierpiącej na hemofilię, która po śmierci ojca zmuszona jest spłacać jego długi. Kiedy kobieta traci dach nad głową Nam-Soon, aby odzyskać pieniądze proponuje jej zamieszkanie w jego domu do momentu, aż nie ureguluje swoich zaległości. "

guzjel

Ci moderatorzy to chyba mają źle z głową. Co jest nie tak z tym opisem? By the way, czy film ma szczęśliwe zakonczenie?

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Nie wiem czy mogę spolerować aż tak ;) Ale jak ktoś chce przeczytać to proszę bardzo. SPOILER: Film kończy się bez happy endu.

guzjel

No i dzięki, szukam czegoś z happy endem także taka informacja pomaga czasem w wyborze. Np dzis mam ochote na dobry film ale psychicznie nie mam sił na pesymistyczne zakończenie.... pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones