Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Top Gear: The Worst Car In The History Of The World

2012 1 godz. 13 min.
7,9 5 388
ocen
7,9 10 5388
1 239
chce zobaczyć
{"type":"film","id":671416,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Top+Gear%3A+The+Worst+Car+In+The+History+Of+The+World-2012-671416/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Top Gear: Najgorszy samochód w historii
 • zombiecamel ocenił(a) ten film na: 7

  Szczególnie dla takiego fana motoryzacji, jak ja. Jedyne co mi przeszkadzało, to montaż. Ja lubię długie ujęcia, które pokazują wszystko. A przy takim poszarpanym montażu niewiele można zobaczyć i człowiek zaczyna się zastanawiać ile dubli potrzebowali na każdą scenę, skoro nie mogą pokazać tego w jednym ujęciu.
  Ale za to panowie Clarkson/May we wspaniałej nieco geriatrycznej formie!

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

  zombiecamel Zgadzam się, rozrywka gwarantowana no i sentyment w postaci FSO. Niektóre ujęcia faktycznie szarpane, szczególnie te z Cosworthem, ale reszta super. I nie sądziłem, że w miare nowe auto wybiorą tym najgorszym ; )
  A wspomniana geriatryczna forma - to ogromny plus xD Uwielbiam te ich wiekowe narzekanie, pod śmiechiwanie i wspominanie ; D

 • bzykus100 ocenił(a) ten film na: 8

  Mauna_Kea Ja się pytam gdzie jest fiat multipla ?

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

  bzykus100 Fiat Multipla to był najbrzydszy samochód, ale nie najgorszy pewnie. Spokojnie zabrał 6 osób w podróż, a podzespoły miał sprawdzone. Hyundai Matrix to dla mnie porażka zupełna. Ale TopGear ma swój wyszukany smak więc wybór Lexusa jednych dziwi a innych zupełnie nie ; )

 • bzykus100 ocenił(a) ten film na: 8

  Mauna_Kea Pracowałem kiedyś w salonie fiata , multipla jest pod każdym względem beznadziejna.

 • Pechowiec ocenił(a) ten film na: 8

  bzykus100 Multipla była raz u Clarksona w starym filmie Top 100 cars. Wylądowała na około 90 miejscu, wiec raczej nie nadawałaby się tutaj :)