PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 102 914
ocen
7,9 10 1 102914
7,4 58
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

Cały film mówią, że wróg ma myśliwce 5 generacji i nawet najnowsze amerykańskie samoloty nie mają z nimi szans. Tymczasem na koniec starym F-14 Tomek rozwala dwa samoloty wroga? WTF? Czyli wcale nie były takie cudowne?

theodorebagwell3

Przecież mówią kilka razy w filmie: nie liczy się samolot, tylko pilot. ;)

ocenił(a) film na 9
John_Shepard

No i co z tego, że tak mówią? Oceniłem film na 9/10, ale ten motyw był niestety słaby.

MKs

Ja to kupuję, dałem 10 xD

ocenił(a) film na 10
theodorebagwell3

podobno polskie migi 29 na manewrach wygrywały z lepszymi zachodnimi maszynami w walce manewrowej

theodorebagwell3

Dokładnie, liczy się pilot w środku, a nie maszyna. A co do bezimiennego wroga, to wypowiadali się już w temacie specjaliści (nawet nasi z Polski) i bez cienia wątpliwości wrogiem byli Ruscy. Wskazywało na to wiele elementów. Ogólnie jestem zaskoczona, jak pozytywnie ten film oceniają zawodowi piloci myśliwców, bo spodziewałabym się raczej krytyki po całości. Tymczasem laicy na filmwebie wolą się wymądrzać i drzeć łachy, jaki ten film był ich zdaniem beznadziejny (facepalm)

tolerancja91

Skoro liczy się tylko pilot to może niech następnym razem pokażą pojedynki samolotów z pierwszej wojny światowej i najnowszych myśliwców. Ruscy? To na jakim Morzu był amerykański lotniskowiec? Kaspijskim?

theodorebagwell3

Nie jestem wojskowym. Poszukaj w necie wywiadów, sporo osób już się w tym temacie wypowiedziało, również jeden z naszych pilotów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones