PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 931
ocen
7,2 10 1 133931
6,1 29
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Lot myśliwcem

ocenił(a) film na 8

Kto z was nie marzył o lataniu myśliwcem? Niekoniecznie po obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 6
Tatar

Ja nie marzyłam;) a po obejrzeniu 'Top Gun' tym bardziej. Wysokości i zawroty głowy - nie, dziękuję. Co nie zmienia faktu, ze film obejrzałam z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
rosarium

Ty wiesz, jakie to fajne uczucie byc blisko lecącej maszyny? Wnętrzności ci drgają od tego huku i mocy, która napędza te cacka!

ocenił(a) film na 6
Tatar

Blisko, ale na ziemi to coś innego, niż w rozpędzonej puszcze w przestworzach:D
A skąd wiesz, latasz?

ocenił(a) film na 8
rosarium

Nie, choć chciałbym. Ale uwielbiam ten huk silników na pokazach lotniczych! Lot-muzyka dla moich uszu!!

ocenił(a) film na 9
Tatar

Jedynym aktorem Top Gun, który w czasie kręcenia scen poleciał F-14, był aktor grający Goosa.

ocenił(a) film na 10
Tatar

Popieram ten hałas to piękny dźwięk,a już tym bardziej gdy leci para albo dwie...mógłbym tego słuchać godzinami:)

Tatar

LOT takim skarbem coś pięknego.Gdyby ktoś powiedział że jutro mam być tu i tu aby lecieć f14 to rzuciłbym wszystko w cholerę i czekał na miejscu....

ocenił(a) film na 7
Tatar

o lataniu nie marzę i nie marzyłem, ale po obejrzeniu Top Guna po raz któryś z kolei (akurat po tym razie) zacząłem się poważnie zastanawiać nad kupnem ścigacza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones