PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 618
ocen
7,2 10 1 133618
6,1 29
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Myślicie, że w Polsce będą puszczac Top Gun w 3D? W USA właśnie będą przez tydzień chyba,
fajnie byłoby zobaczyc wszystkie te efekty w trójwymiarze...

ocenił(a) film na 8
Cartner

Chodzi o IMAX dokładnie. Myślę że nie.

2008einstein2009

Szkoda :(

ocenił(a) film na 6
Cartner

ja mam nadzieje, że tak.

iksem

Też mam taką nadzieję :) A jeśliby było, to ciekawe kiedy.... Nie ma co, trzeba trzymać kciuki, od nas to niestety nie zależy.

ocenił(a) film na 6
Cartner

może też tak jak w USA ale kto wie w Polsce wszystko jest później:(

ocenił(a) film na 5
Cartner

Film przekonwertowany do 3D daleki jest od prawdziwego 3D (Avatar), więc ja bym się nawet na to nie wybrał.

GodAs

Żebym to ja jeszcze pamiętała efekty 3D w Avatarze... Nie wiedziałam, że nie był kręcony kamerą 3D tak poza tym. Ale i tak bym się wybrała, chociażby ze względu, że to jeden z moich najukochańszych filmów. :)

GodAs

Kiedy wreszcie skończy się to głupie gadanie. Większość filmów jest kręcona w 2D i konwertowana do 3D. A czemu, a temu, że nie ma żadnej różnicy jak to 3D uzyskamy. W obu przypadkach, źle zrobione 3D może być płaskie. Wystarczy spojrzeć na konwersje dawnych hitów - Titanic, Park Jurajski, Rewelacja !, jak na moje wypadają dużo lepiej niż kręcony specjalnymi kamerami Avatar. ( Mówię o wersji bluray 3D, bo tak widziałem te 3 filmy ostatnio). Avatar widziałem, również w kinie, ale to było przecież dawno, sądzę, że jedyna różnica to wielkość ekranu. Widziałem, również " Ja, robot: w 3D strasznie nie udana konwersja, płaska.

ocenił(a) film na 5
Private_Witt

Różne bzdury na tym portalu można wypisywać, ale Twoje głupoty biją rekord.

użytkownik usunięty
Cartner

Kocham ten film! :)

:) ja również! miło by było zobaczyć go na wielkim ekranie..

Cartner

Jakby komuś bardzo zależało ;)
http://www.3dsbs.com/3dsbs-releases-3dmovies/604-top-gun-3d-1986-h-sbs-1080p-hal f-sbs-eng-3dsbs-release.html
Mnie taka konwersja z 2D jakoś zupełnie nie rusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones