PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 618
ocen
7,2 10 1 133618
6,1 29
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Pamiętam że zanim zobaczyłam ten film, to oglądałam inny z identyczną fabułą. Wszystko było takie samo (nawet poszczególne sceny) z ta różnicą, że chodziło o samochody a nie o samoloty.
No i szczerze przyznam że tamten mi się dużo bardziej podobał.

Wiecie może o jaki film może chodzić. Bo ni jak nie pamiętam tytułu :/

ocenił(a) film na 10
Deddlith

jeśli już to pierwowzorem filmu, który możesz mieć na myśli jest właśnie top gun (1986 r.). Chodzi o wyścigi nascar? Days of thunder - Szybki jak błyskawica (1990 r.). Również z Tomem Cruise'm - film m. in. nakręcony z jego inicjatywy, jego historia napisana przez Roberta Towne'a. Przychodzi mi tylko ten film do głowy, bo rzeczywiście jest identyczny, tyle, że "samochody" http://www.filmweb.pl/film/Szybki+jak+b%C5%82yskawica-1990-1006

_aLEXander_

dzięki za odpowiedź ;) właśnie o ten film mi chodziło.

No i zdziwiłam się historią tych filmów. Oglądałam je baaardzo dawno temu. pierwszy o samochodach i dużo, dużo później Top Gun. Nie pamiętałam żeby Cruise grał w obydwóch więc myślałam że Top Gun był drugi i sławny ze względu na aktora.
ale w takim układzie to tym bardziej nie czaję po co kręcić dwa identyczne filmy, dodatkowo z tym samym aktorem......

tak czy siak samochodowy chyba podobał mi się bardziej. Pewnie tylko dlatego że oglądając top gun czułam jakbym miałą deja vu. zakładam że zwolennicy top guna mają to samo w stosunku do szybkiego ;)

ale dzięki wielkie za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones