PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298347}
3,8 32
oceny
3,8 10 1 32
Torched
powrót do forum filmu Torched

Po poczatkowej scenie gwaltu zdazylem sie usmiechnac, tak byla marnie wykonana, ale dalej bylo juz decydowanie lepiej. W sumie film caly czas sie rozkreca i zakonczenie jest dosc konkretne. Jest kilka mocnych scen (wbijanie gwozdzi w penisa, przypalanie palnikiem) i bardzo dobra metalowa muzyka. Nie jestem fanem metalu, ale musze przyznac, ze tu zostala idealnie odbrana do filmu:)

Man_Behind_The_Sun

Muszę go ściągnąć :D Lubię filmy w których laski mszczą się na faciach za wyrządzone krzywdy. Brzmi ciekawie. Mam nadzieję, że nie jest jednak maksymalnie brutalny :/ Wbijanie gwoździ w penisa ? Brzmi sadystycznie. Hehe.

ocenił(a) film na 7
____10

Jak lubisz takie filmy to podstawa to "I Spit On Your Grave"! Chyba ze juz ogladales...? "Thriller: A Cruel Picture" tez byl niezly. I sa do nich polskie napisy:)

PS. Ten tytul nie jest maxymalnie brutalny jesli ktos siedzi w "tych" klimatach, bo dla przypadkowego widza pewnie tak:)

Man_Behind_The_Sun

Dzięki za odpowiedź. Jak na razie nie znalazłem Torched ani na isohunt ani demonoidzie. Pewnie jesta na emluach :/ A mam pytanie. Przeglądałem t twoje blogi czy coś takeigo i coś tam pisało że chyba kupujesz te wszystkie filmy i oglądasz :P Może się mylę. A jeśli nie to Niku Darumę też np. kupiłeś ? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones