PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587804}
6,8 9 248
ocen
6,8 10 1 9248
Tost. Historia chłopięcego głodu
powrót do forum filmu Tost. Historia chłopięcego głodu

Zastanawiałam się dlaczego, dystrybutorzy robią na siłę z Freddiego gwiazdę filmu (jego
nazwisko i zdjęcie jest na wszystkich plakatach, które widziałam), skoro widzimy go tylko przez
niecałe 30min. Oscar Kennedy (pierwszy raz na ekranie. Brawa!), który gra Nigela przez większość
filmu i właściwie ustala nasz stosunek do postaci (trzy razy napisałam SOSunek :P coś mi te
kuchenne filmy za dobrze wchodzą), Freddie tylko ją rozwija.

Domyślam się, że jak zwykle chodziło o kasę. Plakat z duetem Bohnam-Carter - Highmore na
pewno zachęci do obejrzenia więcej osób (grupa docelowa: dziewczęta 12-16 lat) niż nieznany
Kennedy i Carter.

ocenił(a) film na 7
missaster

Ale to wcale nie jest tak.
To prawda, sięgnęłam po ten film w głównej mierze przez Helene, a także przez Freddiego, ponieważ obydwu aktorów "śledzę" jeśli chodzi o filmy i dzięki temu dowiedziałam się że wśród młodych aktorów jest kolejny talent, któremu dobrze byłoby się przyjrzeć.
No ale właśnie, gdyby nie Hela i Fred to prawdopodobnie nie obejrzałabym tego filmu, bo mam mnóstwo innych w kolejce i ominęłoby mnie zobaczenie Oscara w świetnej roli.
Więc jak dla mnie, nie jest to aż tak negatywną rzeczą, jak Ty opisujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones