PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733048}

Totem

2,8 3 987
ocen
2,8 10 1 3987
1,8 5
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

Wszyscy chyba spodziewali się filmu w stylu Vegi. A tymczasem mamy do czynienia z subtelnym językiem filmu niczym z Syna Szawła czy Mamy Dolana. Film na poziomie prozy Joysa. Trudny i wymagający. Wulgarny i brutalny. Ale szczery i prawdziwy w emocjach. Świetna rola Dzikiego. Trochę słabsze dziewczyny ale totalnie prawdziwe. Widz może się po takim seansie poczuć zmiety i wypluty. Ale czy to jakaś wada? Nie jest to film dla koneserów eleganckiego kina. Tylko dla ludzi którzy wciąż szukają w kinie czegoś nowego. Myślę że Polska krytyka zjedzie ten film bardziej niż Botoks. Ale pewnie za Polskimi granicami będzie sporo nagród i pozytywnych recenzji. Mamy u nas w kraju problem z kinem której opowiada o prawdziwych emocjach w skali 1 do 1.
Brawo dla reżysera. Dla mnie najciekawszy debiut 2017.

ocenił(a) film na 7
NoMore09

Jestem w kropce wiesz dlaczego? Bo mnostwo jest tutaj krytykowania tego filmu a do tego ma bardzo niskie oceny prawie na poziomie slabego SMOLENSKA. Widzialem SKUPIENIE tego rezysera i bardzo mi sie podobal a juz tam bylo widac talent. Polecam SKUPIENIE jest na Youtube i cda.

punisher822_filmweb

tez widzialem Skupienie i bylo calkiem w porzadku, wiec tez jestem zaskoczonym hejtem, widac widownia wychowana juz na Vedze :/ i jak ktos zaproponuje inne spojrzenie na temat to od razu jest be :(

ocenił(a) film na 6
NoMore09

No już się bałem, że to ze mną coś nie tak, bo mi się na prawdę podobał ten film i myślałem, że jestem jedyny.

ocenił(a) film na 6
Bad_Blake

ja też się bałam ;)
może podobał to dużo powiedziane, ale na pewno coś w nim było i na pewno nie zasłużył na tak niskie noty jakie widzę na filmwebie

Joasia

to ONI chcą, żebyście się ich bali, ale j**** ich :D

ocenił(a) film na 10
NoMore09

Niesłuszna krytyka! Pierwszy taki film w polskiej kinematografii!!! Niesamowite zdjęcia, muzyka. Hipnotyzujący klimat!!! Świetna rola Bernackiego! Fabuła w tym filmie jest drugorzędna! Cebulaki i Sebixy nie zrozumiejo. TO NIE JEST FILM NA MULTIPLEKSY!!!

KajaPol

już rozumiem, bait i trolling, spoko.

niniwa1974

tyle z kajapol ma absolutna racje, nie bylo do tej pory u nas takiego kina i faktycznie polska publika przyzwyczajona albo do glupawych komedii romantycznych albo do prostackiej wulgarnosci a'la Patryk Vega nie potrafi docenic czegos co wychodzi poza zwykla popcornowa rozrywke z jakas wyprawa do kina im sie kojarzy

NoMore09

Baity/trolle w 2k18 no kuhwa oryginal jestes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones