PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733048}

Totem

2,8 3 986
ocen
2,8 10 1 3986
1,8 5
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

Naprawdę nie miałem wielkich oczekiwań wobec tego filmu, myślałem że może będę się nawet względnie dobrze bawić. Niestety w tym filmie nic nie zostało zrealizowane poprawnie. Wizualnie przypomina dawne nagrania ze starej Nokii. Dialogi prawie w ogóle nie występują a jak już się pojawiają to nic nie można zrozumieć przez seplenienie aktora. Jeśli chodzi o tempo akcji to nawet nie zamierzam tego komentować ponieważ w tym filmie nic się nie dzieje. Jedynym plusem produkcji jest raper Sobota, który na tle tego rozgardiaszu jeszcze jakoś się prezentuje. Gdybym nie posiadał karty unlimited żałowałbym wydanych pieniędzy na tę abominacje.

Crossingthestyx

Której Nokii? 3310? :D

A tak bardziej na serio to słyszałem, że z tymi raperami to taki zabieg marketingowy i tak naprawdę mają niewiele czasu ekranowego. Potwierdzasz?

ocenił(a) film na 1
mario_ka

Sobota pojawia się całkiem często na ekranie, a popek był ukazany może na 30 sekund. Rozpoznałem go tylko dlatego, że na kanapie siedział jakiś facet z blizną na policzku.

ocenił(a) film na 1
Crossingthestyx

Dokładnie, 0 to i tak ocena zbyt wysoka, bo neutralna, To coś trudno filmem nazwać, to dziś mi słabo jak przypomnę sobie. Myślę, że nastolatek z Canonem zrobiłby lepszy film xd

Zresztą wystarczy wypowiedzi i filmiki reżysera na profilu fb sprawdzić, aby wiedzieć, jak szerokie są horyzonty tych "twórców" xd Nie znam tych raperów, ale ten Popek to jest przez kilka sekund, jako statysta a nie aktor xd

Umówmy się, że w Polsce generalnie nie powstają dobre filmy z górnej półki. Powstają średnie/przeciętne, które my uważamy za dobre/arcydzieła, ale w zderzeniu z kinem światowym to śmiech na sali. Czy to Smarzowski czy Szumowska Czy Bodo Kox czy Pasikowski, wszystko jest po prostu "średnie". To coś, ten Totem to jak no nie wiem , aż porównania nie mam....Kaseta VHS ze ślubu waszych rodziców jest zapewne lepiej zrealizowana czy z komunii.
Najgorsza reżyseria, zdjęcia, montaż jakie wiedziałem xd Operator to chyba z ulicznej łapanki ściągnięty, reżyser i montażysta w jednym, tak to dobre rozwiązanie, bo przecież zachowa obiektywizm xd Ja nie wiem jak kina to mogły kupić, chyba producent zapłacił kinom, żeby puszczały to coś.

Nie martwcie się, każdy może być filmowcem - wy też możecie zabrać kamerę i biegać po ulicy z nadzieją, że kina to kupią xd Może nawet nagrodę dostaniecie.

ocenił(a) film na 1
Dawid90t

Myślałem, że nie doświadczę niczego gorszego od Botoksu, ale tak szczerze to Botoks jest arcydziełem przy Totemie. Zastanawiam się kto w ogóle zgodził się na wydanie tego "filmu".

Dawid90t

Troche przesadziles, nie chce kadzic, ale badz obiektywny, rezyser "sexmisji" robi kino na poziomie swiatowym.
Niestety polski repertuar kin to poziom lamperii, fakt.

El_Draque

Machulski? Po Vinci nakręcił dwa średniaki a kolejnych nawet nie chce mi się sprawdzać patrząc na opinie.

ocenił(a) film na 1
Dawid90t

Nie zgadzam się, że Smarzowski jest średni

Dawid90t

W Polsce może nie powstaje tyle świetnych filmów jak za granicą, ale zdarzają się perełki. Na przykład "Rękopis znaleziony w sarragossie", czy "Chinatown". To są arcydzieła, o których lepiej nie zapominać, gdyż są znane na skalę światową. Teraz też powstają bardzo dobre filmy np.: "Baby Bump" czy "Ederly", tylko są po prostu mało znane.

jerepiasz

Reżyser dorastający w Polsce to jeszcze nie powód, by Chinatown było polskim filmem. Ale perełki sie zdarzają, to prawda, dawniej nawet często...

ocenił(a) film na 1
Crossingthestyx

Totem hmm...ciezko opisac obejrzalem 30min fimu i mialem dosc kupa dno dna nad dnem. Pomysl na film dobry mieli. Zrobic jeszcze raz to samo tylko zmienic rezysera scenarzyste i dac kogos kto sie na tym zna. W filmie nic sie nie dzieje przegadany nudy pokazuje Polska Patologie. Sobota Popek Mateo Kean Kali Boski Romam Tadek i z tego mogli by zrobic mega film. Troche kasy troche by kazdy z nich wylozyl i napewno by im sie to wzrocilo. A tak zagrali w wielkiej kupie nagranej telefonem.

Crossingthestyx

Zastanawia mnie tytuł.Czy w filmie jest jakieś nawiązanie do niego?
Jeszcze nie oglądałem i nie spieszy mi się.Obejrzę z ciekawości, może w przyszłym tygodniu.
Przypomniałem sobie o tym filmie bo gdzieś widziałem, że był jednym z najgorszych filmów zeszłego roku xD

Crossingthestyx

Film dla Mietczyńskiego :)

Crossingthestyx

Myślę, że jak ktoś lubi walić koks, chlać do oporu i melanż bez kontroli to film mu się spodoba. Ja lubię takie klimaty, dlatego mi się podobał. Spokojnie 7/10.

ocenił(a) film na 1
Crossingthestyx

Jak to możliwe że ten film był wyświetlany w kinach w całej Polsce, do tego jest w sklepach DVD za 29,90 zł.
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć?

ocenił(a) film na 3
LevanDamme

Ilość wulgaryzmów w tym filmie sprawiła ,że mam ochotę popełnić sepuku.

ocenił(a) film na 1
Crossingthestyx

0 to i tak wysoko, gdybym mógł dodałbym -10…
Jestem świeżo po seansie, a za cholery nie mam pojęcia o czym jest ten film. Ot główny bohater troglodyta pojawia się co scenę, gdy się odzywa to nic nie można zrozumieć. Każdy nim pomiata jak szmatą, a on sobie z tego nic nie robi no poza patrzeniem tępym wzrokiem w kamerę.
Rozmów nie da się zrozumieć.

Crossingthestyx

Co ten gierszal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones