PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733048}

Totem

2,8 3 987
ocen
2,8 10 1 3987
1,8 5
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

Marna inspiracja Pusherem, nawet pierwsze plakaty bezczelnie skopiowane. Operator to chyba studniówki i wesela do tej pory kręcił, tak złych zdjęć to ja dawno nie widziałem. Myślę, że film pogrzebał kariery reżysera, operatora, aktorów (ten raper Sobota nawet ok), oświetleniowców, dźwiękowców itd, no wszystko leży, wszystko. Niech reżyser weźmie na siebie tę odpowiedzialność, bo to że miał fantazje film se zrobic to jedno, ale odpowiada w koncu za wszystko ostatecznie i albo zmarnowal dobra ekipe albo odkryl beztalencia i chwala mu za to, zeby inni nie musieli pracować z nimi.
Szkoda, że nie mogę dać 0, ludzie uciekajcie od tego, nawet za darmo nie idźcie. Trudne sprawy to arcydzieło przy tym najwyższych lotów.

Jakiś gość Punisher82 cały czas poleca te krótkometrażówke Skupienie - to chyba sam reżyser, bo ta krótkometrażówka to dno dopiero omg....jak po zrobieniu takiego gniota ktos chcial z tym typem zrobic pelny metraz xd No nie mogę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones