PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642498}
7,4 1 903
oceny
7,4 10 1 1903
Towarzysz generał idzie na wojnę
powrót do forum filmu Towarzysz generał idzie na wojnę

Oczywiście znajdą się tutaj potomkowie Kiszczaków, Kuhnów i Brystygierowej. Nieważne są przedstawione fakty i dokumenty. Modlą się aby prawda nie wyszła szerzej na jaw, zyjąc na posadach, synekurach większego i pomniejszego płazu. Postępują zgodnie z zasadą: jeżeli fakty mówią inaczej, tym gorzej dla faktów. Znajdzie się również trochę pożytecznych idiotów, którzy będą chwalić generała choćby nie wiem co. Brawo dla reżysera!

meridian

Ja bym powiedział "każdy mądry po fakcie" oraz "każdy medal ma dwie strony". Na ogół ludzie najbardziej się wymądrzają wtedy, gdy wybrana przez nich strona trafi się raz na dziesięć razy.
Zresztą posłuchajcie jak teraz odnosicie się do przeciwników politycznych - stan wojenny przy waszej nienawiści do PiS/PO i reszty był przy tym zabawą.

meridian

Sorry, ale za komuny Dziennik Telewizyjny był 10 razy bardziej obiektywny i mniej stronniczy niż dzisiejsza TVPis i info! Krytykowano braki towarowe, pokazywano interwencje, nawet jeśli było to kontrolowane przez rząd, to jednak było pokazywane!
Teraz od 5 lat nie słyszałem ANI RAZU ani JEDNEGO złego komentarza na temat władzy PiS, a szczucie na opozycję jest 100 razy większe niż 40 lat temu na kraje Zachodu!!!!!!
Dzięki TVN mogę zobaczyć to, co się dzieje (bo chyba w ich materiałach na żywo nie występują aktorzy - np jak pokazują materiał jak samochód rządowy jeb...nął w latarnię to fakt, czy ""wymysł TVN?" ), a czego nie pokazuje reżimowa ty
A o bycie częścią Europy walczyliśmy od zawsze, więc ciesz się że jesteśmy, bo zaraz możemy być częścią Wspólnoty "niepodległych państw" i już wolę biurokracje Brukseli niż autokrację Kremla
Ale faktem jest, że każdy zbrodniarz stalinowski powinien był siedzieć od czerwca 89

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones