PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 150 tys. ocen
7,2 10 1 150093
8,3 38 krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Który według was jest lepszy. Ja muszę się jeszcze zastanowić.

ocenił(a) film na 6
Lwie_Serce

Jak dla mnie "Jak wytresować smoka" był fajniejszy. Bardziej wciągającą, fantastyczną fabułę miał, i to mi się w nim podobało. Ale TS3 też niczego sobie, mi się podobało.

Lwie_Serce

Mnie interesuje, który z tych filmów (chociaż kto wie - może "Zaplątani" Disneya pokonają i Dreamworks i Pixara? Wiele sobie obiecuję po tej adaptacji "Roszpunki" braci Grimm) zgarnie Oscara dla najlepszej animacji w przyszłym roku?

ocenił(a) film na 6
Davus

Nie sądzę, żeby Disney był w stanie dorównać w animacji Pixarowi.

Neithan138

Ja mam nadzieję. Po mrocznych latach 2004-2007, kiedy Disney robił same gnioty, zaczął się podnosić z upadku - i "Piorun" był już niezły, a "Księżniczka i żaba" - świetna, więc zobaczymy. :D

ocenił(a) film na 10
Davus

EEEE.. "Rodzinka Robinsonów " była świetna Bartek .

ocenił(a) film na 9
Lwie_Serce

Oba te filmy mają w sobie,, to coś "

ocenił(a) film na 9
dominik9051

Zgadzam się w pełni :)

Choć Toy Story 3 oceniłem o punkt wyżej.

ocenił(a) film na 10
Lwie_Serce

Jak dla mnie "TS3" pod każdym względem za wyjątkiem muzyki.

ocenił(a) film na 6
Lwie_Serce

Jak wytresować smoka.

użytkownik usunięty
Lwie_Serce

Mimo że minęły już 3 lata od napisania tematu to zdecydowanie Toy story 3. Jak wytresować smoka było strasnie nudne słabe, a Toy story 3 było bardzo wzruszające i piękne.

ocenił(a) film na 9

Co do "jak wytresować smoka" nie zgodzę się z Tobą, ale co do Toy Story 3 to w pełni się zgadzam!

Lwie_Serce

toy story 3.

ocenił(a) film na 10
Lwie_Serce

To ciekawe, że zestawiłeś akurat te dwie animacje, bo gdy oglądałem Toy story 3, to od razu skojarzył mi się z Jak wytresować smoka. Dlatego, że to obecnie dwie najgenialniejsze (pod względem perfekcji wykonania, fabuły, dialogów, psychologii postaci, pomysłów) animacje w historii kina! ciężko mi odpowiedzieć, która jest lepsza. Chyba jednak większy sentyment mam do smoka.

ocenił(a) film na 9
gepard_3

Ja bym jeszcze do tej trójki dołączył jeszcze "Wall-e" i (choc to inna tematyka animacji) "Up"

ocenił(a) film na 10
deserving

Po przemyśleniu... Tak zgadzam się, 4 najbardziej perfekcyjne i zapadające w pamięć animacje to na dzień dzisiejszy: Jak wytresować smoka, Toy story 3, Wall-e i Odlot

Lwie_Serce

Jak wytresować smoka jest o wiele ciekawsze

Lwie_Serce

2010

1. Zaplątani - 10/10 (jedyny film animowany jakiemu przyznałem taką ocenę, czysta perfekcja)
2. Toy Story #3 - 8/10 (najlepszy część trylogii, po prostu świetny, wciągający film)
3. Jak wytresować smoka - 6/10 (genialna muzyka, ale poza tym średniaczek, muzyka podwyższyła ocenę)