PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11191}
7,1 21 659
ocen
7,1 10 1 21659
6,3 11
ocen krytyków
Trędowata
powrót do forum filmu Trędowata

Jak dla mnie Gabriela Kownacka była tu mistrzem drugiego planu. Te jej cięte riposty :D

silverlp1

zgadzam się a jaka śliczna była. Szkoda że już jej nie ma.

ocenił(a) film na 7
silverlp1

Kownacka była aktorką piękną, niezapomnianą i utalentowaną:( Tutaj, w całej plejadzie grających gwiazd ekranu ona najbardziej utkwiła mi w pamięci:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Zgadzam się całkowicie. Pieknie wygladała i była zdecydowanie najbardziej barwną postacią :)

ocenił(a) film na 7
blackberry00

Ona miała w sobie to "coś", co przyciągało widza:) W " Halo Szpicbródka" też świetnie zagrała:) Teraz oglądam powtórki serialu "Rodzina zastępcza" i........to zauważona przeze mnie trzecia produkcja, gdzie gra z Piotrem Fronczewskim :) Dobrana z nich para aktorsko:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Zawsze jak natrafię na powtórki to tez oglądam :) Przyjemny serial, zawsze miło go obejrzeć :))

ocenił(a) film na 7
blackberry00

Z racji tego, że muszę przymusowo teraz więcej czasu spędzać w domu oglądam powtórki na Polsat 2. Odkryłam też na nowo urok "daleko od noszy" :):):p Te teksty wymiatają:):p

ocenił(a) film na 8
kinga709

Haha, zgadzam się, czasami fajnie jest obejrzeć te starsze seriale, kręcili coś zupełnie innego niż teraz :)

ocenił(a) film na 7
blackberry00

Ferdek Kiepski mnie tak nie śmieszy jak np. "Daleko od noszy" choć jest bardziej realny. Ktoś nieźle się napracował nad scenariuszem i komizmem słownym, bo sama gra jest czasem aż zbyt przesadna:):):)

ocenił(a) film na 6
silverlp1

dzis widzialem i dokładnie pomyslałem, kownacka ukradła szoł! a duet kownacka fronczewski, dialogi REWELACJA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones