PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790100}
5,7 3 749
ocen
5,7 10 1 3749
Traffik
powrót do forum filmu Traffik

Warty zobaczenia 7/10

ocenił(a) film na 7

Pozytywne zaskoczenie bo po ocenach nie spodziewałem się nic specjalnego a film zdecydowanie warty zobaczenia do tego całkiem klimatyczny dobrze zagrany
( Paula Patton ) trzymający w napięciu a przede wszystkim pokazujący prawdę o haniebnym handlu kobietami na który rządy różnych krajów przymykają oczy.....

ocenił(a) film na 3
slobi

Tak wygląda prawda?

ocenił(a) film na 7
jeti

A z czym masz problem?

ocenił(a) film na 3
slobi

Piszesz, że film pokazuje prawdę, skąd wiesz że tak to wygląda? Byłeś porwany w Stanach na handel?

ocenił(a) film na 7
jeti

A ile ty masz lat że takich rzeczy nie wiesz, gdzie ty żyjesz?
Mogę Ci tylko powiedzieć że to wygląda jeszcze gorzej niż w tym filmie....

slobi

Otóż to, podano na koncu filmu jakieś statystyki ale jaka jest realna liczba tego urwysynstwa to aż strach pomyslec.

ocenił(a) film na 3
slobi

Oczywiście słyszałem o handlu ludźmi, tylko Ty nie zrozumiałeś mojego pytania. Skąd wiesz jak to wygląda naprawdę?

ocenił(a) film na 7
jeti

Poczytaj trochę, pooglądaj filmy dokumentalne to będziesz wiedział...

ocenił(a) film na 3
slobi

Co mam poczytać? Jakie filmy mam oglądnąć? I jaką mam pewność, że tam prawdę napisali, pokazali?

ocenił(a) film na 7
jeti

Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu że masz jakieś 15lat nie więcej, a to tak trudno samemu poszukać w necie jest tego całe mnóstwo, zresztą coś czuję że ciebie i tak nic nie jest w stanie przekonać więc szkoda czasu ale z wiekiem jak nabierzesz trochę wiedzy i doświadczenia to może przejrzysz na oczy....

ocenił(a) film na 3
slobi

I w tych filmach co w sieci jest tak mnóstwo, to ten handel tak samo wygląda czy gorzej? Też gangi na motorach jeżdżą i kobitki zawijają z ulicy?

ocenił(a) film na 7
jeti

A co w tym dziwnego?
Zresztą nawet nie odp bo sądząc po twoim intelekcie nic mądrego już nie napiszesz....

ocenił(a) film na 3
slobi

A co Ty mądrego napisałeś? Zachwycasz się jakimś tanim filmidłem, bo ,,pokazuje prawdę'' o niewolnictwu? To że twórcy filmu podejmują jakiś ,,ważny temat'' wcale nie znaczy, że robią to w rzetelny sposób. Zastanów się, po Stanach jeździ TIR z naczepą do której pakowane są laski wcześniej łapane przez Gang Dzikich Wieprzy. Bazę mają gdzieś w lesie a sukowata pani szeryf ich nadzoruje. Ale trafia kosa na kamień...

ocenił(a) film na 7
jeti

Co ty człowieku bredzisz, nad czym mam się zastanawiać, widzę coś tam zrozumiałeś ale dalej jest to dla Ciebie dziwne aż strach że masz aż tak małą wiedzę i wyobraźnię....

ocenił(a) film na 3
slobi

Ty nie potrafisz prowadzić dyskusji bez ubliżania rozmówcy? Przecież ten film jest głupi i tandetny.

ocenił(a) film na 7
jeti

A dla mnie jest to jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem ale oczywiście możesz mieć swoje zdanie na temat filmu co nie zmienia faktu że takie rzeczy się dzieją i to na wielką skale ale niestety ludzie są całkowicie nie świadomi tego....

ocenił(a) film na 1
jeti

@jeti wielki szacunek za próbe rozmowy z malo inteligentą osobą, ale jak widac nie warto, bo tacy ludzie od razu czuja sie atakowani

jeti

Prawda wygląda jeszcze gorzej. Nie życzę byś odczuł/odczuła to na własnej skórze. W wersji soft oferują pracę jako modelka. Wyjeżdżasz za granicę i słuch po tobie ginie. Zadajesz pytanie o prawdę, tak jakbyś miała/miał doświadczenie. Film porusza problem. Aż tyle.

slobi

Jak miałbym przejmować się opiniami malkontentów z filmweb to nic nie obejrzałbym. Nie wiem po co niektórzy wystawiają oceny, po to aby tylko wystawić bez oglądania filmu. Już dawno przestałem brać pod uwagę te opinie, które są tutaj. Żenada.

ocenił(a) film na 3
slobi

Film jest denny, a pogląd, że rządy przymykają na to oczy jest na poziomie płaskoziemca.

ocenił(a) film na 7
mak65

Jak dla mnie jesteś zwykłym kosmitą, współczuje wiedzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones