PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114230}
4,7 31
ocen
4,7 10 1 31
Trancers 6
powrót do forum filmu Trancers 6

Postanowiłem wreszcie po wielu miesiącach wrócić do serii "Trancers". A obejrzenie części 6-stej odkładałem cały czas, sądząc że jest to straszny crap. A tu okazało się, że nie jest tak źle i film jest nawet... fajny. Oczywiście daleko mu do moich ulubionych części 1-3, ale zdecydowanie jest lepszy od tandtetnej części 4 i 5, a już na pewno pod względem fabularnym. Akcja filmu tym razem dzieje się w roku 2022 roku. Jack Deth przenosi się w czasie i trafia w ciało swojej córki i broni ją i siebie jednocześnie przed Trancersami. Fabuła podobna do tej z części drugiej. Jakaś babka tworzy farmę, gdzie hoduje młodych Trancersów z nastolatków. Z kosmosu spadł jakiś meteoryt i podłączają jakiś laser do tego meteorytu i strzelają w oczy dzieciakom, którzy zmieniają się w Trancersów. Ogólnie fabuła niezła. Szkoda tylko, że wśród aktorów nie ma nikogo z poprzednich części. Tim Thomerson pojawia się tu jedynie na początku filmu gdzie mówi coś na ekranie monitora, ale są to jedynie scenki wycięte z poprzednich części, które pasują jako dialog w konkretnej scenie w centrum dowodzenia. Jeśli chodzi o aktorów to jedynie dobrze wypadła aktorka w głównej roli - była całkiem ładna. Plusem filmu jest to, że w kilku scenach pojawia się muzyka znana z części 1-3, wprawdzie w nowej aranżacji ale nadal brzmi bardzo klimatycznie. Ogólnie spodziewałem się totalnego crapu a jednak oglądało mi się to całkiem OK. Ciekawe czy kiedykolwiek powstanie jeszcze "Trancers 7". Jeśli tak, to liczyłbym aby zagrała w nim chociaż część lub cała obsada z poprzednich części + do tego dobry klimat i wspomniana muzyka. A mogliby wreszcie nakręcić siódmą część Trancersów, bo od czasu nakręcenia w 2002 roku "Trancers 6" to właśnie w roku 2012 mija okrągłe 10 lat. Ale mojej przygody z Trancersami to jeszcze nie koniec! Bo jeszcze mam do obejrzenia film "Evil Bong" z 2006 roku, gdzie podobno krótki epizod ma Tim Thomerson jako Jack Deth. Ciekawe co to może być...
A tymczasem "Trancers 6" oceniam na 6/10.

ocenił(a) film na 6
Axel

już jakiś czas temu też obejrzałęm Trancers 6. Nie podobał mi się. Z paru powodów w tym jeden chyba troche czepialski. Pierwszym jest brak Thomersona, jednak to co mnie troche wkurzyło to to że Jack pojawiający sie na monitorze na początku to tylko zlepek urywków z poprzednich części. Drugim problemem jest aktorka grająca córkę Detha. Byłą troche dziwna. Poza tym, nasza antagonistka nie ma charakteru, nie jest ani troche taka jak poprzedni złoczyńcy tacy jak Wardo z dwójki czy Caliban z piatki. Poza tym, efekty specjalne są beznadziejne i tandetne. W poprzednich częścich trzymały poziom tutaj niestety nie. Poza tym cała intryga jest troche kretyńska przez *SPOILER* wątek z kosmitami na końcu. Zostawili furtke na sequele ale po pierwsze niepotrzebnie a po drugie takowe nie powstały i pewnie nie powstaną więc troche to bez sensu. Film ma niezłą akcje, jednak nie ma klimatu poprzednich części. Pomysł z meteorytem mi się strasznie nie podobał. Dałem mu 7/10 choć mogłem dać niska ocene jednak.. . . . będe uczciwy, film jest dobry ale mi nie podszedł za bardzo.

ocenił(a) film na 5
mim1312

No nie ma Thomersona, niby szkoda ale z drugiej strony biega po ekranie ładna dziewczyna więc ciężko się denerwować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones