PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670682}

Transcendencja

Transcendence
6,5 116 277
ocen
6,5 10 1 116277
4,0 13
ocen krytyków
Transcendencja
powrót do forum filmu Transcendencja

Zastanawiam się tylko nad jednym małym błędem ... Skoro Will rozwiną się poza ludzkie wyobrażenia ,to jak wirus napisany przez jego kolegę dużo dużo wcześniej (defakto tylko na bazie wiedzy człowieka) mógł później unicestwić tę doskonałą maszynę/biomaszyne i być nadal dla niej/niego wirusem ? To mi tylko nie pozwala spokojnie zasnąć. :P pozatym jestem mega pozytywnie zaskoczony, w napisach końcowych gdy zobaczyłem Christopher Nolan...

djjohnnybravo

No cóż. Te zakończenie udowadnia, że twórcy w ogóle nie mieli na nie pomysłu. Na początku zresztą była mowa, że Will przepisał swój kod i go poprawił więc skąd była pewność, że to jeszcze ma cokolwiek wspólnego z programowaniem nam znanym. Poza tym wirus, który wyłącza cały internet. No to już mnie zabiło. Pomijając kwestię szeregu zabezpieczeń, to ta banda nawiedzonych gości czymś takim doprowadziła by do apokalipsy. Samoloty pospadaly by z nieba, wszedzie doszło by do pożarów, ludzie w szpitalach by poumierali, elektrownie atomowe by szlag trafił, ale kto by się tam przejmował takimi detalami. Ważne, że zabilismy chłopa bo miał lepsze zabawki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones