PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 809
ocen
6,9 10 1 152809
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

chcielibyście zobaczyć w Transformers 3 , a jaką nie.

ocenił(a) film na 9
transformers_567

chciala bym zobaczyc jak samantha fox zostaje zdeptana przez decepticona xD
:) - jak czytam o tej lasce w necie to placze ze smiechu :) ładna ale mam
wrazenie ze jest nastepczynią paris hilton...

WiedzmaTiona

Też mam wrażenie że bóg poskąpił jej rozumu.

Scena którą chciałbym zobaczyć ? Jest kilka takich:
- opancerzony SWAT Truck zmieniający się w Autobota i osłaniający swoich tarczą balistyczną pod ogniem, jednocześnie wymiatając z działka.
- Spectra pojawiająca się nad miejscem starcia i dająca osłonę Decepticonom - potem zmienia się w robota. Byłą by to ciekawostka ale nie ma szans na coś takiego - jeśli Spectra pojawi się w filmie to znów na chwilę i wesprze dzielne US Army.
- Starscream wreszcie ujawniający jaki to z niego cwaniaczek - wypala Megatronowi w plecy. Ogólnie mogliby go wreszcie fajnie pokazać.
- Megatron torturujący dla zabawy Megan Fox - mógłby wyrwać jej ręce i nogi, podśpiewując "Fear of the dark".
- No i Ironhide`a opowiadającego dowcip na koniec filmu jak już opadnie kurz.

transformers_567

Transformacje Unicrona i jego konsumpcję planety Ziemia.
A czego bym nie chciał zobaczyc?
Chyba prostytucji miedzygatunkowej (Wheelie & Fox).

ocenił(a) film na 7
transformers_567

Ja bym chciał zobaczyć konkretne pojedynki wszystkich robotów, nie tylko optimusa i bumblebee. Najbardziej chciałbym zobaczyć jak sie napierdala Ironhide :).
I chciałbym by były pokazane transformacje robotów z nieco dalsza, a nie wchodzenie im w dupe. Coś takiego jak pierwsza przemiana Blackouta w pierwszej częśći byłaby klawa :).
A nie chciałbym widzieć bliźniaków, zamiast nich definitywnie wole duet, Ironhide i Ratchet :).

Ade_Er

Święte słowa. Ironhide i Ratchet są genialni. Ironhide wypalający z obu rur jednocześnie też byłby miły dla oka.

transformers_567

co chciałbym zobaczyć? obojętne, ale nie chciałbym bym zobaczyć sceny uśmiercania Megan Fox.

ocenił(a) film na 10
transformers_567

Pewnie to się nikomu nie spodoba,ale w trzeciej części chciałbym zobaczyć scenę uśmiercenia Sama w związku z myślą przewodnią całej serii - "BEZ POŚWIĘCENIA NIE MA ZWYCIĘSTWA" było by to bardzo dramatyczne i zaskakujące zakończenie dla widzów.Problem w tym,że mało który reżyser by się odważył na takie zakończenie,a szkoda.

FRODO33

ja chce zobaczyć walkę:
Bumblebee vs Megatron
Ironhide vs Starscream
ale żeby te pojedynki trwały dłużej niż 30sekund
oraz zęby nie w każdej scenie magan była tak bardzo umalowana i odpicowana

GDAir86

Ironhide vs Starscream sorry ale Ironhide nie ma zbytnio szans:D Starscream juz w jedynce wymiatał
Ja powiem jakich scen bym zobaczyc nie chcial-
komediowych

ocenił(a) film na 7
Shinichi

Tka jakby jakieś szanse miał Bumblebee z Megatronem :P

Ade_Er

Znajac głupote filmow Baya to Bumblebe by wygral ale nie do konca bo stracilby reke/glowe/nogi (niepotrzebne skreslic) i Sam by plakal, wszyscy by plakali, w tle hymn i flaga USA, Ale bumblebe wraca zaraz do zdrowia i w nastepnym filmie to samo0

transformers_567

BRING THE DINOBOTS IN :)

Trochę mnie zdziwiła taka epizodyczna rola mojego ulubieńca SkyFire'a. Dlatego teraz chcę zobaczyć Dinoboty! Zwłaszcza Grimlocka :D

transformers_567

Gdzie deceptikony rzucają w autobotów budynkami, samochodami, laltarniami i wszystkim co napotkają na drodze xD
Fanie by to wygladało.
Albo rozwałkę na jakimś stadionie ( walące się trybuny, słupy itp. )

kenexgro

Chce zobaczyć jakąś walke na śniegu np:
Jolt vs starscream
sideswipe vs jakiś duży decepticon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones