PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 150
ocen
7,3 10 1 305150
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

A mi się film bardzo podobał, główny bohater dobrze i zabawnie gra, muzyka ładna, temat jak i
fabuła. A roboty to już w ogóle ;3 Czepiacie się drobiazgów, a ten film nie ma być realistyczny, czy z
głębszym przekazem, a ciekawy, pełny akcji i dla młodych ludzi.

ocenił(a) film na 7
AsunaSun

10/10 to trochę za dużo,ale to dobry film.

RAC_79

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 7
Jezus_drugi

Muszą cię strasznie piec jaja.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

To pewnie dla miłośników tego typu filmów

ocenił(a) film na 7
hydeo0110

Pewnie tak.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Jak ktoś siedzi w jakimś kinie "intelektualnym" to będzie narzekał i na odwrót:)

ocenił(a) film na 7
hydeo0110

Pewnie tak.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Pozdro

ocenił(a) film na 8
AsunaSun

'dobrze, ładna' Powinno byc 'zajebiście, piękna' zeby dac 10 :D

radzix44

Nie mam aż takich wymagań ;)

użytkownik usunięty
AsunaSun

Niby po co mają cię hejtować twój gust twoja sprawa, ja temu filmowi dałem 7/10 i mam to gdzieś co ludzie, sądzą o mojej ocenie. ;)
PS: W rzeczywistości dałbym temu filmowi 5 lub 4 z 10 gdybym oczywiście nie był fanem "Transformersów". Ale i tak wolę serial od filmu.
Pozdrawiam. :)

Bo ludzie są tacy, że hejtują, a im nie przypadł ten film do gustu, a mi się bardzo spodobał. Mówiąc a teraz hejtujcie, dałam im do zrozumienia, że mam gdzieś ich opinie względem mojej B] taki chwyt psychologiczny i nikt nie hejtuje

użytkownik usunięty
AsunaSun

Tak najlepiej ignorować takich ludzi już nie raz się z tym zetknąłem np. na "Zielonej Mili" przyznam szczerze, że nie wiem dlaczego ludzie tacy są. Strasznie mnie wkurza nie szanowanie czyjeś opinii. Ale niestety trzeba się z tym pogodzić. :(
Pozdrawiam. ;)

zgadzam się z twoją opinią,chyba niektórzy w ten sposób powiększają swoje ego,takie mam wrażenie.według mnie to świadczy tylko o ich braku kultury,trudno,trzeba jakoś ścierpieć ich złośliwości.

ocenił(a) film na 10

Takie osoby najlepiej olewać, napiszą swoje, jak się im nie odpisze to tylko tyle ze zmarnują czas na swoje wypociny, bo pisać z nimi to tylko więcej nerwów się traci niż cokolwiek na tym zyska.

ocenił(a) film na 10
AsunaSun

Zasłużona 10. Olać zdanie innych ;) WrWedny11 świetnie napisał "Strasznie mnie wkurza nie szanowanie czyjeś opinii. Ale niestety trzeba się z tym pogodzić" +1 bro

użytkownik usunięty
AsunaSun

mnie tam sie zielona mila tez nie podobala, a film rewelacja, no 10/10 nie moge dac, bo jednak nie jest chyba arcydzielem, a z muzyka sie zgodze, swietnie spasowana, szczegolnie podczas walk w miescie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AsunaSun

Pierwsza część zasłużyła. Reszta to dno i metr mułu.

AsunaSun

Pies Cię grzmocił.

ocenił(a) film na 6
AsunaSun

Szanuję ocenę filmu, ale tekst: " (...) główny bohater dobrze i zabawnie gra(...) to chyba pod wpływem emocji ;-) nie przypominam sobie aby bohater grany prze Lebouefa grał na czymś w tym filmie

ocenił(a) film na 10
AsunaSun

Kocham, kocham, kocham ten film <3

ocenił(a) film na 4
AsunaSun

Za co hejtowac? To tylko film i każdy ma prawo do swojej oceny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones