Niezauważone błędy!

Film oczywiście zarypiasty(10/10), ale nie zauważył wpadek.

- po bitwie w Mission City(Chicago i Hong Kongu w kolejnych częściach też) miasta niemal nie są zniszczone. Niektóre to nawet szyby nie są zbite.

- Optimus Prime powiedział Samowi Witwicky'emu że zna język ludzki z internetu. Megatron rozbił się na Ziemi tysiące lat temu(czyli raczej starożytność, może nawet prehistoria) i popadł w zamrożenie na biegunie północnym. Kiedy budzi się zna język ludzki(przecież powiedział do Sama, że ma mu oddać Sześcian, a uczyni go kimś tam). Skąd on zna ten język ludzki, skoro tak dawno nie było internetu? Mało. Tysiące lat temu ludzie mówili nieco innym językiem, a angielskiego raczej nie było. A on od razu wszystko zna. Pytam się, skąd?

  • Ta... pomińmy fakt, że był zamrażany przez ludzi jakiś czas, a wokół niego kręciło się tysiące naukowców, każdy coś mówił w jego obecności...On był zamrożony, ale nadal funkcjonowały jego procesory i jego iskra. Mógł ich słuchać, uczyć się.więc nie wiem gdzie problem. Ewentualnie po rozmrożeniu połączył się z internetem i w ciągu sekundy pobrał języki.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: