PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 304 995
ocen
7,3 10 1 304995
5,8 20
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Ten film jest poprostu świetny.

+ ciekawa fabuła
+ orzechbiste efektty specjalne
+ dobrze pokazane walki
+ klimat
+ dobre aktorstwo
+ głębia psychologiczna

ocenił(a) film na 6
KapitanOrzech

wow. niezła miazga. chyba jesteś z innej planety (albo ja:).
uważasz, że TRANSFORMERS to ARCYDZIEŁO??? =D

Ametria

Rewelacja na pewno. Przyznam się że punkt "głębia psychologiczna" to była prowokacja.

ocenił(a) film na 7
KapitanOrzech

Prowokacja? Teraz tak piszesz, bo się ugiąłeś pod komentarzem Ametrii. Brak Ci odwagi wytrwać przy własnym zdaniu.

Sony_West

Napisałem tak dla jaj. Oczywiście podtrzymuję swoje zdanie. Chciałem zobaczyć jak zareagujecie ale szału nie było.

ocenił(a) film na 6
KapitanOrzech

Co do ostatniego, to nie koniecznie nie zgodzę. Można jeszcze dodać że muzyka była nawet dobra. Główny sens filmu to efekty specjalne (robotów). Film jest dzięki nim rewelacyjny.

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

Arcydziełem tego filmu bym nie nazwał, bo brakuje charakteru u robotów, a zwłaszcza u Decepticonów.

ocenił(a) film na 9
Demolishor2

Możliwe, ale nie znam nikogo kto by się na tym filmie zawiódł. Zwykle bywa tak, że po zajawkach idziesz do kina i okazuje się, że większość najlepszych momentów już znasz ^^

użytkownik usunięty
szymonkb

zgodze się z tobą też bylem a muzyka świetna rockowa yeaa niech żyje megatron to był gośc

Rock to g*wno ale to filmu pasuje.

muzyka- tak owszem, ale dobre aktorstwo i głębia psychologiczna.. pokazanie uczuć i zależności sentymentalnych (do którego można zaliczyć tę miłostkę), to naprawdę, przykro mi uświadamiać, nie jest głębia psychologiczna.
ukłon dla efektów specjalnych i zaplecza artystycznego, film jest cały ich.

szymonkb

Zwykle bywa tak, że po zajawkach idziesz do kina i okazuje się, że większość najlepszych momentów już znasz ^^

Prawda.

Demolishor2

Arcydzieło tak czy siak.

KapitanOrzech

Dokładnie.

Jezus_drugi

Dobrze że chociaż doceniasz prawdziwe kino.

KapitanOrzech

Też sie ciesze

ocenił(a) film na 2
KapitanOrzech

kapitanorzech, daj mi namiar na dilera, bo tak chujowego filmu z lupą szukać, a ty z arcydziełem wyjeżdzasz

ocenił(a) film na 2
vorthess

obvious troll is obvious

vorthess

Kolejny idiota nie znający się na filmach natrafił na film którego nie powinien w ogóle się tykać. Naprawdę uważasz że ten film nie jest arcydziełem? Naprawdę Ci współczuję.

ocenił(a) film na 3
KapitanOrzech

Od pierwszego zdania widać, jakim dzieciakiem jeszcze jesteś.
Ten film, to chała jakich mało. Poza efektami specjalnymi, nie ma tu czego oglądać.
Najlepsze jest to, ze za kilkanaście lat ta cała pirotechnika będzie tylko śmieszyć i wówczas z tego filmu już nic nie zostanie.
Będzie tak samo śmieszny, jak teraz śmieszą filmy z Godzillą w roli głównej.

p.s. I nie nazywaj kogoś idiotą, tylko dlatego, że ma inne zdanie niż Twoje, bo sam wychodzisz na idiotę...

metabet

Nie trollujcie w moim wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones