PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 820
ocen
7,3 10 1 272820
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

5/10

ocenił(a) film na 7

Jestem świeżo co, po obejrzeniu tego filmu. Przed obejrzeniem nastawiłem się, że będę
musiał "odłożyć mózg na bok" i rzeczywiście, fajnie się go ogląda ale jednak
przekoloryzowanie go rzuca się w oczy tak, że w momentach trzeba wziąć mózg z powrotem.
Dajmy na to bijatykę 1 vs 15 w autobusie nikt nie mógł go pokonać (pominę to, że ustawiali
się w kolejkę jak do Seagal'a ) albo po autobusie bójkę w oleju gdzie 10 nie dało rady, a
jeszcze później żaden z trzech karabinów maszynowych nie mógł trafić w cel przed nim.
Poruszyła mnie jeszcze scena, gdy podczas przewozu ludzi w ciężarówkach, jedno auto
eskortujące uderza w drugie i od razu jest wielki wybuch... Bójka 2 siekiery vs Statham była
kolejną porażką jak dla mnie. Pomijając te i innych kilka, których nie zapamiętałem film
ogląda się przyjemnie.

DomToretto

zgadzam sie mniej wiecej z toba,
lubie filmy akcji ale to......
nie wiem czym tu sie niektorzy podniecaja.

Przeczytalem recenzje i spodobal mi sie pomysl filmu, koles jest transporterem, lamie zasade i otwiera paczke, bla, bla, bla....
Zaczalaem ogladac film majac w myslach ocene 9, w miare uplywu filmu moja ocena zredukowala sie do 4 i nie wiem czy to ciagle nie za duzo...

ocenił(a) film na 7
jasko92

obejrzawszy 2 pozostałe części musiałem podwyższyć ocenę bo ta część była najlepsza z trylogii ; /

DomToretto

chcialem obejrzec pozostale czesci,
teraz juz nie wiem....

;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones