PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596784}

Tranzyt

Transit
5,8 4 961
ocen
5,8 10 1 4961
Tranzyt
powrót do forum filmu Tranzyt

Kino akcji klasy c, tylko dla miłośników tego gatunku. Pozostali mogą sobie darować tę pełną bezsensownej przemocy bzdurę.

Skylla

Kino klasy c powiadasz? Drogi użytkowniku,nie widziałeś chyba kina klasy c ;) Jak na swój gatunek , film jest naprawdę dobry,trzymający w napięciu do samego końca. Twoja wypowiedź jest wypowiedzią klasy Z. Pozdrawiam

wiltord

ten film nie jest żadnej klasy c, koleś nie masz pojęcia o filmach, a film naprawdę świetny w swoim gatunku, na wszystkie cipkowate filmy akcji, które wychodziły ostatnio ten wreszcie daje nam przednia rozrywkę, po za tym film w klimacie oldschoolowych filmów akcji, które wiadomo, że były dobre.

black_bastard

Do mnie to napisałeś czy to założyciela tematu? Bo odpowiadasz na mój post i piszesz w nim o słowach założyciela tematu. Więc?

wiltord

Wiadomo przeciez, że odpowiadam autorowi tematu.

ocenił(a) film na 5
black_bastard

film dobry 7/10

Maverick0069

co wy chrzanicie? bzdura goni bzdure. i co znaczy w swoim gatunku? film bylby slaby w kazdym gatunku. moze i cos sie dzieje ale poziom niedorzecznosci sprawia, ze oglada sie kiepsko. Jest dokladnie jak napisal Skylla. kino klasy c. juz lepiej odswiezyc sobie cos z chuckiem norrisem albo van damem. a juz rozwlail mnie moment jak rozjechali gliniarza. starym rupieciem wydajacym z siebie ze 150 decybeli zmietli go z powierzchni ziemi i nikt nic nie uslyszal. totalne zaskoczenie. podobnych akcji jest cala kupa. do zmeczenia, pod warunkiem ze na poczatku seansu wylaczy sie myslenie. inaczej strasznie irytuje.

kojak82_2

hahaha, dokładnie, scena z rozjechaniem gliniarza mnie zabiła, samochód wyrósł znikąd

kojak82_2

Racja , film slabiutki , debilne sceny az zniechecaja do dalszego ogladania.Jakos wytrwalem do konca tej szmiry majac nadzieje ze chociaz koncowka da rade podniesc ogolna ocena ... niestety

kojak82_2

Tylko do sceny z potrąceniem gliniarza można mieć większe pretensje (choć w wielu filmach uważanych za bardzo dobre jest takich scen na pęczki), do reszty już nie bardzo. Można wszystko uzasadnić. wiecej debilnych scen jest właśnie w filmach z JVD, Willisem czy Austinem - tam dopiero bzdura goni bzdurę.

ocenił(a) film na 2
kojak82_2

Zgadzam się. film cienki, że aż piszczy. Nie polecam nikomu, chyba, że swojemu wrogowi. Montażem miała być nadrobiona "akcja".

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Nie wiem czy oglądaliśmy ten sam film?!. Jak dla mnie 4/10. Cienki jak dupa węża!

Skylla

dno

ocenił(a) film na 5
qp3

w każdym filmie o takiej kategorii zazwyczaj występują takie sytuację , zwróciłem uwagę na to jak samochód w ciszy rozjechał gliniarza, ale gdyby to zaważyło na ocenie musiałbym mieć coś nie halo pod sufitem. film klasy b, opanujecie się ludziska kiedyś czy całe życie będziecie niespełnionymi krytykami ?

Maverick0069

jesli ci sie podobal to ok ale kwesti logicznie niewytlumaczalnych jest bez liku: rzut telefonem o ziemie, przebiezki po bagnach z torba pieniedzy(po co on to robi??), wysmienity plan ucieczki z kasa gangsterow (az dziw bierze, ze takim mozgowcom w ogole udalo sie cos ukrasc) , i ogolnie ich niesamowita nieporadnosc, wysmienity strzal w faceta w lodzi, a potem majac jak na tacy cala rodzine walenie po drzewach , zabicie bez powodu wlasnej dziewczyny (ta scena choc mnie rozbawila, akurat byla zaskakujaca:)) itd. itp. odejmij sobie za wszystko po punkcie i wyjdzie ci ocena filmu

Skylla

nie klasy C chyba nawet nie klasy Z ( racja tylko dla miłośników gatunku) ja nim nie jestem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones