PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596784}

Tranzyt

Transit
5,8 4 961
ocen
5,8 10 1 4961
Tranzyt
powrót do forum filmu Tranzyt

spoiler jbc !

ocenił(a) film na 10

wie ktoś może o co chodzi na końcu z tą obrączką co leży na drodze i ktoś ją bierze i tak się
kończy film o co w tym chodzi ?

ocenił(a) film na 7
natalia3852

W moim zdaniem to Nate podnosi swoją obrączkę. Dlaczego ona tam leżała to chyba nie trzeba wyjaśniać :) Powrót po obrączkę oznacza że ich rodzina odbudowała swoje więzi i relacje. Znów są prawdziwą rodziną. Ten ich wyjazd miał być odbudowaniem rodzinnych relacji i scena końcowa pokazuje że im się to udało. Może trochę chaotycznie ale mam nadzieje że zrozumiesz o co mi chodzi. :)

ocenił(a) film na 10
rafcikk

tak , rozumiem , dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
natalia3852

to się ciesze :)
specjalnie założyłem konto żeby napisać odpowiedź na twój komentarz :)

ocenił(a) film na 10
rafcikk

nie musiałeś się tak poświęcać ;) ale widzisz konto Ci się przyda ;)

rafcikk

dokładnie, rodzinka znowu w komplecie. Co do filmu- średniawka, rozwalają mnie sceny w których, leżą trupy, a a bohaterowie się przytulają, jakby to było coś normalnego, na dzieciach też nie zrobiło to wielkiego wrażenia.

ocenił(a) film na 7
natalia3852

z tego co pamiętam to palca mu murzyn obciął na drodze, więc stąd ta obrączka ;)

ocenił(a) film na 3
natalia3852

Ja myślę że ten murzyn jednak powstał (w końcu jedna seria kałacha to dla niego pikuś, więc pewnie druga nie robi na nim wrażenia), i wziął sobie tę obrączkę na pamiątkę, żeby pamiętał o zemście. Pomogą mu w tym meksykańcy których tylko on mógł wynająć, i będzie szukał po kempingach tego tatusia, nosząc zawsze ze sobą obrączkę. Co więcej, pomoże mu w tym dziewczyna głównego zabijaki, która po tym jak ją postrzelił w głowę postanowiła go rzucić i teraz jest dziewczyną głównego zabijaki czyli murzyna. W między czasie ojciec wygrywa 6 mln $ w totka więc jest się o co bić. Transit 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones