PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120638}
5,8 976
ocen
5,8 10 1 976
Trauma
powrót do forum filmu Trauma

Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem. Zrealizowany gorzej niż większość produkcji telewizyjnych.
Napięcie? Twórcy filmu nie wiedzą co to jest.
Dialogi: nawet ich nie komentuje.
Nieudolna reżyseria, chaos w każdej scenie, fatalne zdjęcia pod światło. Aktor, który grał główną rolę ma ciągle ten sam wyraz twarzy. Cały film jest bez życia, akcji, napięcia. Nie ma nic wspólnego z thrillerem.
Fabuła? To zazwyczaj podstawa interesującego dreszczowca. "Trauma" niestety jest jej pozbawiona.
Beznadziejne zakończenie, zero zaskoczenia, znużenie i irytacja przez całe 90 minut.
Chciałbym coś zauważyć na plus, żeby moja ocena była jakoś bardziej obiektywna. Zazwyczaj w nawet bardzo słabych filmach coś mogę znaleźć. W Traumie nie potrafię...


ocenił(a) film na 5
Freudstein

no niedokonca sie zgodze.film osobiscie mi sie srednio podobal, tak troche o niczym, czekalam na jakas zaskakujaca koncowke ktorej nie bylo.ale byly tez dobre strony : uwazam ze fajnie odzialywali obrazem na ogladjacego,podobaly mi sie wszedzie chodzace owady i ta scena z pajakiem tez byla niezle plus mowiles ze nie podobal ci sie colin firth jesli widziales jakis film w znim to powinnines zauwazyc ze ten brak zmiany miny to u niego normlane to wrecz jego znak rozpoznawalny i w tym wypadku pasowal do twarzy swira.pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Freudstein

Zgadzam się w 100%. Film oglądałam kilka miesięcy temu ale wciąż na samo wspomnienie o nim dostaję dreszczy i bynajmniej nie dlatego, że straszył. Jednym słowem tragedia. Uwielbiam Colina Firtha, ale nawet to nie pomogło, bo dla tego koszmarku ratunku nie ma. I aż trudno uwierzyć, że reżyserował to-to Evans, który ostatnio zrobił świetny moim zdaniem Snow Cake.

ocenił(a) film na 3
Freudstein

oj chyba za ostro pojechaleś weż pod uwagę że to film brytyjski a oni nie zrobia filmu w stylu hollywood

Reznik

Osobiście bardziej cenię kino europejskie, ale nie zmienia to faktu, że po "Traumie" czuję tylko traumę.(:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones