PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120638}
5,8 976
ocen
5,8 10 1 976
Trauma
powrót do forum filmu Trauma

Pomysł nawet niezły. Oto pewien mężczyzna budzi ze śpiączki w szpitalu. Powoli dociera do niego, że przeżył wypadek, zaś jego żona zmarła. Oglądamy następnie, jak ten strzęp człowieka próbuje poradzić sobie z własną żałobą, podczas gdy cały świat jest na nią ślepy histerycznie przeżywając morderstwo gwiazdeczki estrady.
Niestety mimo niezłych rozwiązań montażowo-zdjęciowych i całkiem przyzwoitej (choć dalekiej od rewelacji) gry aktorskiej, film po pierwszych 20 minutach staje się aż nazbyt oczywisty. To taka słabsza kopia "Mechanika". Na szczęście nie jest tak efekciarska, na nieszczęście jest całkowicie przewidywalna. Wszystko w tym filmie jest oczywiste, jednoznaczne i przez to prowadzi do całkowitego rozkładu atmosfery zagrożenia, paranoi.
Niestety kolejny raz pomysł nie został dobrze dopracowany.

torne

Hmm, jak jest przewidywalny to wyjaśnij o co w nim chodziło:-) Ja nie wiem, przyznaję się bez bicia. Kto kogo w końcu zabił/nie zabił i dlaczego?

ocenił(a) film na 6
Binula

Cóż, trzy lata temu byłbym w stanie odpowiedzieć ci na to pytanie. Dziś tytuł tego filmu absolutnie nic mi nie mówi. Nawet nie pamiętałem, że go widziałem.

torne

Obawiam się, że ze mną będzie to samo:-)) Pozdrawiam serdecznie:-)

ocenił(a) film na 5
torne

Szczerze mówiąc... ja też nie załapałam dlaczego tak się stało na końcu... film ujdzie w tłumie. Nie było żadnego napięcia. Widać, że się starali...ale ogólnie scenariusz spierdzielony. To co najbardziej zapamiętałam z tego filmu to pająki, ładny Colin i nie za przyjemny klimat tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones