Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:57
Film

Fractured

2019 1 godz. 39 min.
6,5 28 594
oceny
6,5 10 28594
4 419
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"832426","linkUrl":"/film/Trauma-2019-832426","alt":"Trauma","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/26/832426/7899241.2.jpg"}
Po tym, jak żona i ranna córka znikają z izby przyjęć, mężczyzna rozpoczyna desperackie poszukiwania. Wkrótce dochodzi do wniosku, że szpital coś ukrywa.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Trauma
Trauma (2019) Zwiastun nr 1 (polski) 1:57
Trauma | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2019 | Film Ray Monroe ([person=53674]Sam Worthington[/person]), dobroduszny, ale zmęczony życiem mężczyzna wraca z żoną Joanne ([person=66062]Lily Rabe[/person]) i córką Peri ([person=2658553]Lucy Capri[/person]) z weekendu u teściów, który nie do końca poszedł po jego myśli. Podczas postoju na parkingu dochodzi do wypadku, w którym Peri zostaje ranna. Wówczas rodzina udaje się na pobliski oddział ratunkowy, gdzie Peri i Joanne zostają odesłane przez personel na dalsze badania. Po upływie kilku godzin Ray odkrywa, że jego żona i córka zaginęły, a razem z nimi zniknęła dokumentacja medyczna. Czy zdesperowanemu mężczyźnie uda się odnaleźć rodzinę i odkryć prawdę o jej losie?

Ray Monroe (Sam Worthington), dobroduszny, ale zmęczony życiem mężczyzna wraca z żoną Joanne (Lily Rabe) i córką Peri (Lucy Capri) z weekendu u teściów, który nie do końca poszedł po jego myśli. Podczas postoju na parkingu dochodzi do wypadku, w którym Peri zostaje ranna. Wówczas rodzina udaje się na pobliski oddział ratunkowy, gdzie PeriRay Monroe (Sam Worthington), dobroduszny, ale zmęczony życiem mężczyzna wraca z żoną Joanne (Lily Rabe) i córką Peri (Lucy Capri) z weekendu u teściów, który nie do końca poszedł po jego myśli. Podczas postoju na parkingu dochodzi do wypadku, w którym Peri zostaje ranna. Wówczas rodzina udaje się na pobliski oddział ratunkowy, gdzie Peri i Joanne zostają odesłane przez personel na dalsze badania. Po upływie kilku godzin Ray odkrywa, że jego żona i córka zaginęły, a razem z nimi zniknęła dokumentacja medyczna. Czy zdesperowanemu mężczyźnie uda się odnaleźć rodzinę i odkryć prawdę o jej losie?

dystrybucja
Netflix
studio
Macari/Edelstein / Paul Schiff Productions
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Fractured
inne tytuły
Trauma Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Winnipeg (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych