PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832426}

Trauma

Fractured
6,5 40 340
ocen
6,5 10 1 40340
Trauma
powrót do forum filmu Trauma

Jeden z wielu

ocenił(a) film na 4

Jest wiele filmów posługujących się formułą vanishing people, jednak ten z całą pewnością nie należy do czołówki. "Trauma" jest tak schematyczna, że można podejrzewać, iż tytuł jest sugestią, co stanie się z widzem po obejrzeniu obrazu.
Początek to typowy skecz z udziałem równie typowych amerykańskich brainless rodziców oraz towarzyszącej im w tej samochodowej mini odysei córeczki. Lwią część zabiera pseudo śledztwo prowadzone ze swadą doktora Hausa i doktora Kildare ze sporym wsparciem kapitana Sowy na tropie.
Twist akcji w końcowych scenach jest równie intensywny i zaskakujący, jak fakt zniesienia jajka na fermie niosek.
Mimo wszystko jest to ten cenny typ thrillera, który można polecić pacjentom po wszczepieniu bypassów i pracownikom po wyczerpującej dniówce. Ci pierwsi z pewnością nie ryzykują wzrostu ciśnienia, a ci drudzy nie będą żałować, że przespali cały seans.

Julian_Mach

A może by tak walniesz baranka w ściane co ?

ocenił(a) film na 4
pan_mrk

A może poprawisz nieco jakość i kulturę wypowiedzi, bo na poprawę kultury osobistej nie widzę nadziei? Poza tym "pan" z zerowym kontem powinien raczej milczeć, niż podejmować żałosne merytorycznie i formalnie próby zaistnienia na forum dla dorosłych.

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

Tylko bez spinki dzieciaki!

ocenił(a) film na 4
thelamb

Dzieciaku? Zważając, ile mam lat, to serdecznie Ci dziękuję za nieoczekiwany i jakże miły komplement!

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

Cieszę się, że mogłem promyk radości w tych ponurych czasach wpuścić poprzez medium Filmwebu. Forma „Dzieciaki” adresowana była jednakowoż do obydwu adwersarzy wirtualnego pióra. Bez względu na wybraną formę ekspresji zbyt wiele niemerytorycznych docinek na tym bądź co bądź merytorycznym wortalu. Wpierw podtrzymajmy dialog nim zadbamy o jego jakość.
Abstrahując od wywodu popełnionego, film mi podpasował. Dziękuje za uwagę.

ocenił(a) film na 3
thelamb

Widzę, że sobie cos rekompensujesz tym napinaniem. Autor posta przedstawił opinie, a skoro się nie zgadzasz (współczuję gustu) trzeba było wyzwać od dzieciaków. Twojego braku dojrzałości nie zamaskuje prę ładnych słówek, użytych mniej lub bardziej trafnie..

ocenił(a) film na 3
Julian_Mach

Bardzo trafnie. Stracony czas

ocenił(a) film na 8
Lukasz_D_D

podaj prosze nazwy tych wszystkich filmów o których mówisz ze maja podobną fabule ogladne je wszystkie!!! a film zajebisty:):)

ocenił(a) film na 4
shira8989

(spoilery)
M.in Wyspa Tajemnic, Podziemny krąg, Joker. Wszystkie korzystają z podobnego schematu, jednak w nich jest to znacznie subtelniej ukazane. Niestety w Traumie po 15 minutach już możnabyło się spokojnie domyślić całej reszty filmu, a zakończenie nie było żadnym zaskoczeniem. Moment kiedy główny bohater odwraca się w szoku i w jednej chwili znacznie zmienia się jego zachowanie, oraz dziecko magicznie ożywa był zbyt oczywisty, nie wspominając o reszcie filmu i pojawiających się co minutę "subtelnych" poszlakach.
Rozumiem, że film mógłby się podobać osobom niezbyt zeznajomionym z tego typu schematem, jednak mnie osobiście zaczął męczyć po kilkunastu minutach seansu

ocenił(a) film na 8
noforov

te trzy oglądałam i wiele więcej innych tez :) oczywiście że idzie sie domyśleć tym bardziej jak mówisz że ktoś miał już styczność :) ale uwielbiam takie filmy dla mnie to są takie perełki :)pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
noforov

Idzie się domyślić i nie idzie, zawsze można kombinować w stronę przekrętu w szpitalu, ja bym uciął jednak końcówkę i nie pokazywał jej rak łopatologicznie, a na zasadzie domysłu bardziej...

ocenił(a) film na 7
shira8989

A ja polecę film Wander....

ocenił(a) film na 7
shira8989

Plan lotu jest super! :) Z chęcią przyjmę więcej tytułów z Vanishing people :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones