PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9726}

Trema

Stage Fright
7,3 2 318
ocen
7,3 10 1 2318
7,5 8
ocen krytyków
Trema
powrót do forum filmu Trema

Jak w temacie, kto wg Was był gorszy- Jonathan czy Charlotte?

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

Charlotte. Jonathan był zakochanym wariatem, w czasie gdy Charlotte zwalała na niego całą winę po to, by ratować własny tyłek. Paskudna kobieta.

ocenił(a) film na 8
piotral_2

Ale Jonathan sam wyznał, że jest nieokrzesanym typem, albo wręcz psychopatą, zamordował wcześniej jakąś dziewczynę i z obłędem w oczach chciał zrobić krzywdę Eve, byle zrobili z niego niepoczytalnego. Oboje z Charlotte są siebie warci...

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

No coś w tym jest

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Jednak muszę przyznać, że Jonathan należy do tych czarnych charakterów, którym można współczuć, w czasie, gdy ta druga wzbudzała wyłącznie nienawiść

ocenił(a) film na 8
piotral_2

Pooglądaj trochę filmów noir z lat 40, 50 - postać Famme Fatale, psychopatki i manipulantki z klasą, była wyjątkowo popularna :) Polecam 'Podwójne ubezpieczenie', 'Bulwar zachodzącego słońca', 'W pułapce miłości', 'Zabójcy', 'Mroczne zwierciadło', 'Szkarłatna ulica', 'Gilda'

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Kiedyś na pewno zobaczę. Na razie z kina noir widziałem tylko "Zabójstwo" Kubricka i było ono bardzo dobre. Lubię stare filmy :)

ocenił(a) film na 8
piotral_2

Zabójstwo moim zdaniem jest średnie ;) jest wiele lepszych tego typu filmów :) A najlepsze noir jakie widziałem to:
- Sokół Maltański (1941, Humphrey Bogart)
- A gun for Hire (1942, Veronica Lake!!!)
- Wielki sen (1946, H. Bogart)
- Przepraszam, pomyłka (1948, chyba najlepszy i najbardziej przerażający, POLECAM!)

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Wkrótce się zapoznam. Lubię stare filmy, więc i te powinny przypaść mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones