PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37536}

Tristan i Izolda

Il Cuore e la spada
7,1 125
ocen
7,1 10 1 125
Tristan i Izolda
powrót do forum filmu Tristan i Izolda

Film

ocenił(a) film na 10

Gdzie mogę zdobyć ten film wchodzi w rachubę ściągnięcie z internetu jak i kupno płytki

darkvoice

Ponawiam pytanie, oglądałam ten film kilka lat temu w telewizji i pamiętam że bardzo mi się podobał dlatego chciałabym go sobie odświeżyć. Czy ktoś wie jak mogę go zdobyć, bardzo mi na tym zależy i będę wdzięczna za każdą pomoc : )

beksi

Ja też szukałem tego filmu, ale niestety polskiej wersji nie znalazłem. Z tego co udało mi się znaleźć, to do wyboru masz:
- wersję włoską w odcinkach na youtube;
- wersję rosyjską (nie pamiętam linków, ale wystarczy wpisać po rosyjsku odpowiednie zapytanie w google);
- wersję niemiecką, wydanie dvd, można kupić na amazon itp. tytuł wydania dvd brzmi: "Tristan & Isolde - Eine Liebe für die Ewigkeit".

Mam nadzieję, że jakoś Ci pomogłem. Gdyby udało Ci się jakoś znaleźć polskie/angielskie napisy lub lektora, to proszę, daj znać w tym wątku.

ppp4567

Znalazłam wcześniej te wersje ale niestety nie znam języków włoskiego, rosyjskiego i niemieckiego tylko angielski.
Dzięki za odpowiedź, ale najbardziej zleży mi właśnie na wersji polskiej : )

Będę szukać dalej i jak coś znajdę to obiecuje że dam znać.

darkvoice

I co znaleźliście ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones