PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11200}

Triumf ducha

Triumph of the Spirit
7,4 2 868
ocen
7,4 10 1 2868
Triumf ducha
powrót do forum filmu Triumf ducha

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Film bardzo ale to bardzo dobry. Polecam go każdemu kto lubi tematykę wojenną oraz związaną z martyrologią narodów. Trochę wiosen mam i dziwi mnie fakt, że wcześniej tej pozycji nie widziałem, a pochodzi ona przecież z 1989 roku!!

marek_kowalewski

Masz absolutną rację, film jest bardzo dobry! Podobnie jak Ty dziwię się ,że wcześniej tego filmu nie widziałam. Film jest wart obejrzenia!!! powinien każdy go zobaczyć bo to co się działo nie da się skomentować...tragedia..Film jest wstrząsający, brak mi słów...słowa nie odzwierciedlają tego okrucieństwa; wciąż zastanawiam się jak człowiek mógł traktować tak innego człowieka.. Film pokazuję do czego może posunąć się człowiek kiedy budzi się w nim instynkt przetrwania.Żyje kosztem innych by przeżyć poprzez kłamstwo , spryt, oszustwo by choć na chwilę zapewnić sobie lepszy byt...Tych ludzi pozbawiano moralności..Filmn jest bardzo wzruszający, oczywiście Polecam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones