PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11200}

Triumf ducha

Triumph of the Spirit
7,4 2 853
oceny
7,4 10 1 2853
Triumf ducha
powrót do forum filmu Triumf ducha

Tak się zastanawiam jakim trzeba być sku...em żeby wysyłać ludzi na wojne i jeszcze im wmawiać że walczą za ojczyzne gdy tak naprawde walczą żeby napchać kieszenie grubasom w garniturach którzy wysyłają ludzi na śmierć ale sami nie chwycą za karabin tylko będą siedzieć bezpiecznie w swoich domach i urządzać wystawne bankiety podczas gdy ludzie będą ginąć.Najlepsi są amerykanie i te ich powiedzenie które jak za każdym razem słysze to mi się żygać chce "nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie tylko co ty możesz zrobić dla ojczyzny".Trzeba być naiwnym żeby dać sie tak manipulować.Wojny nie mają żadnego sensu i mam nadzieję że nie będę musiał doświadczac tego okrucieństwa ani moje dzieci i wnuki.

marcin1990lubin

w 100% podzielam zdanie. obawiam sie jednak, że jeszcze za naszego życie ktoś wpadnie na pomysł, żeby nabić swoją kieszeń poprzez wojnę. podobno wojna jest najlepszym lekarstwem na kryzys (kryzys lat '30 XX w. -> II wojna światowa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones