PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781909}

Trolle 2

Trolls World Tour
6,1 5 040
ocen
6,1 10 1 5040
Trolle 2
powrót do forum filmu Trolle 2

No z powodu nieszczęsnej pandemii film wypuszczono do netu, jak ktoś wiedział jak wykupić pozwolenie na oglądanie to mógł mieć 2 dni z trollami po angielsku ale i tak trailer w wersji pl mi nie podchodził, zresztą chyba cały czas jest to dostępne. Gadajcie co chcecie, jestem starym mrukiem i może jest to nieskomplikowana prosta historyjka ale z przekazem i to bardzo ważnym, Każdy jest inny to dzieci muszą wiedzieć od początku, różnice powinny nas łączyć a nie dzielić, bo wtedy jest ciekawiej, więc z prostej historii, można wyciągnąć bardzo ważne wnioski. Obejrzałam film kilka razy, jeżeli kiedykolwiek ten okres pandemii minie i film pojawi się w polskich kinach na pewno pójdę, o kupnie blue raya nie wspominając. Kocham Trolle, kocham naową bohaterkę Królową Barb. Nie podobały mi sie jedynie te zdjeciowwe wstawki kiedy chmura gada i później przy kilku fagmentach, jakoś mi to nie grało, ale no spoilers.

JUST SING!!!!!

Poza tym piękna animacja to wszystko takie pluszowe

kamarza

Dzien dobry, gdzie można ogladac za opłatą?

kaska0988

Rakuten TV

ocenił(a) film na 9
kamarza

Szkoda że na polską wersję trzeba poczekać do października. Gdyby nasi Polacy zrobiliby szybciej polski dubbing to byśmy mieli już dawno polską wersję a nie angielską. Nie jestem fanem wersji angielskiej, nic nie rozumiem, a w wersji polskiej wszystko jarzę.

ocenił(a) film na 8
LukerGulson

Ale jak tam można nic nie rozumiec, no ok nie wszyscy znają angielski i ja np wolę nawet animacje oglądać w oryginale co zazwyczaj odbywa sie dobiero jak kupię blue ray bo w kinach pl wiadomo dubbing a już nawet niektóre filmy aktorskie puszczają tylko z dubbingiem co jest kompletna porażką. Dobrane głosy w niektórych animacjach....................no comment, niektóre są ok ale zwiastun polski Trolls World Tour brzmi tragicznie, poza tym na 100% nie zrobia tłumaczonia piosenek tylko wpuszczą je z oryginalnej wersji co jest bez sensu. W filmie wszystko jest jasne i klarowne, nawet po chińsku zrozumiałabym o co chodzi, jak chcesz napisze ci interpretację XD.

ocenił(a) film na 9
kamarza

Nie chce spojlowac filmu przed naszą premierą. Gdybym obejrzał film po angielsku to bym zepsuł całą niespodziankę. Polski dubbing akurat był fajny w jedynce liczę na to że w dwójce będzie jeszcze lepszy

LukerGulson

Polski dubbing został nagrany jeszcze przed epidemią.

ocenił(a) film na 9
rafalspuka

Tak, to czemu nie widać na obsadzie w Filmwebie? Kto jest kim?

LukerGulson

Bo nie rozpoczęła się jeszcze kampania reklamowa filmu.

ocenił(a) film na 9
rafalspuka

No ciekawie kiedy się rozpocznie ta kampania reklamowa? Stawiam że po wakacjach? Mam nadzieję że nie spieprzą jak w Smerfach Poszukiwacze Zaginionej Wioski. Maciej Stuhr jako Gargamel, tępe gwiazdy influercerki Mafashion, Margaret- tylko nie ona! Tylko fałszować potrafi. Ciekawie kogo dadzą na Króla Trasha w oryginale użyczył go Ozzy Osbourne?

ocenił(a) film na 9
LukerGulson

Byłem dzisiaj na pokazie przedpremierowym. No ogólnie piękna animacja, ciekawa fabuła, więcej Trolli, różne rasy, dużo humoru. Szkoda że trolle techno i klasyczne miało za mało scen. Najwięcej scen to mieli hardrockowe i popowe trolle. Końcówka najlepsza. Mogli moim zdaniem zrobić prawdziwą bitwę funkowe trolle vs rockowe, a nie że te drugie odcięli im prąd w latającym statku mieście. Niektórych piosenek rzeczywiście nie przetłumaczyli m.in One More Time na początku. Nie znam się na muzyce country ale czy tamtejsza muzyka rzeczywiście jest taka smutna i melancholijna? W ogóle morał jest taki że każdy troll istota o odmiennej rasie i kulturze może być tolerowana ponieważ posiada miłość do muzyki. No i na szczęście nasz dubbing składa się z utalentowanych aktorów a nie z jakimś tam sławnych celebrytów czy influencerców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones