PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37501}

Tromeo i Julia

Tromeo and Juliet
6,1 1 067
ocen
6,1 10 1 1067
4,9 8
ocen krytyków
Tromeo i Julia
powrót do forum filmu Tromeo i Julia

CZY KTOŚ LUBI FILMY TROMY???
JESLI TAK NIECH ODPISZE!!!

ocenił(a) film na 10
MACUG

Ja lubię:-D mam juz kilka, a jeszcze wiecej oglądałem...ale nie wszystkie warte sa obejrzenia, choć z grugiej strony, samemu trzeba sie przekonac

MACUG

troma rządzi najlepsze są komedie w stylu suck on you,które były za komuny na vhsach z lektorem i we wczesnych latach 90-ych sierżant kabuki wymiata

użytkownik usunięty
MACUG

Ja ja ja ja ja :)
Ale tylko produkcje kręcone przez nich. Te z importu są okropne... i to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Jak można zdobyć ten film??? Albo inne z Tromy???

Klarens

Ściągaj filmy Tromy z nettttttuuuu. Albo zmawiaj sobie DVD z filmami, z ich strony. www.troma.com

____10

ok, dziękuję :)

MACUG

Ja tez lubię ,najlepszy jest Toksyczny Mściciel :P

ocenił(a) film na 8
MACUG

Też lubię. Oglądałem do tej pory Tromeo, Toxic Avenger i Terror Firmer. Na pewno obejrzę więcej (właśnie ściągam Troma`s War a.k.a. 10000 ways to die), ale nie wiem czy zechce mi się wszystkie. Jak film Tromy to nie częściej niż raz na miesiąc, czekam z obejrzeniem każdego na odpowiedni apetyt na tego rodzaju produkcje, żeby delektować się w pełni tym humorem ;)
Ale Troma to tylko Lloyd Kaufmann i Michael Herz (to pewnie oczywiste), oglądałem masę trailerów innych produkcji wydawanych przez Tromę i nic nie zaciekawiło mnie :/

ocenił(a) film na 9
petersen

przyjemne filmy i podoba mi się brak poprawności politycznej, np scena morderstwa dziecka w toksycznym mścicielu

ocenił(a) film na 7
MACUG

Ja też bardzo lubię produkcje Tromy. I fakt, najlepiej zgłębiać to, co robią Kaufman i Herz, aczkolwiek jest kilka pozycji, które mi się spodobały, a nie były robione przez nich, np. "Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów". Polecam oprócz "Tromea i Julii" jeszcze pierwsze dwie części "Toksycznego mściciela", no i "Redneck Zombies".

ocenił(a) film na 9
MACUG

Uwielbiam :)

ocenił(a) film na 7
Necromancienne

Oprócz wyżej wymienionych, a zarazem moich ulubionych filmow Tromy to polecam jeszcze ,,Napromieniowaną klasę" xD

MACUG

Odpisałem ci po 10 latach xdd

weekendowy_filmowiec

wielkie dzięki Ci za to

MACUG

w sumie to wielki szacunek za te 10 lat na filmwebie (a może i dłużej)

weekendowy_filmowiec

a może i dłużej ... pisząc ten post byłem jeszcze na studiach - oj kiedy to bylo

ocenił(a) film na 7
MACUG

Też odpiszę po 10 latach, że lubię filmy Tromy :-) A czemu pytałeś? :D

użytkownik usunięty
MACUG

Ja się zastanawiam, co jest w nagości Tromy. Jest jakaś "naturalna", "zwyczajna", "inna"?
Bo jakakolwiek inna nagość - gdziekolwiek, prawie całościowo w mediach, jest aseksualna. Nie chodzi o to, że jest wszędzie i przez to piersi kobiecie w filmach czy na zdjęciach nie robią już żadnego wrażenia - chociaż to prawda.
Nie rozumiem, co ma Troma, że się - przynajmniej mi - podoba w nich nagraniach kobieca nagość. Wiem, o co chodzi, ale nie wiem, bo nie potrafię tego określić.
Może chodzi o to, że filmy są w jakimś stopniu amatorskie, nie ma nastawienia, że będzie zaraz prawdziwy i pokazany całościowo seks, kobiety zwykle są normalne, nie sztuczne, dzięki nie profesjonalności czuć, że te kobiety są w naturalnych, przyziemnych warunkach, jakby nie były na planie filmu. Na dodatek czysta erotyka - czyli jedyna rzecz, która mnie w filmach może kręcić.
Do tego dochodzić może niezwykłość tych filmów. lekkość, śmiałość, prostolinijność.

Jak inaczej na to odpowiedzieć, nie wiem.

ocenił(a) film na 5
MACUG

Tromy sie nie lubi, trome sie kocha i wielbi !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones