Tron: Dziedzictwo

TRON: Legacy

2010 2 godz. 7 min.
6,6 92 993
oceny
6,6 10 92993
11 721
chce zobaczyć
4,9 8
ocen krytyków
{"rate":4.875,"count":8}
{"type":"film","id":487478,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/TRON%3A+Legacy-2010-487478/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tron: Dziedzictwo
  • Domioss ocenił(a) ten film na: 9

Oglądam go po 9 latach po raz czwarty lub piąty, za każdym razem zafascynowany światem, muzyką, klimatem, bohaterami również. Chciałbym obejrzeć kolejną część, choć nie mam pojęcia o czym mogłaby być. Maybe someday... :>

• proproogim ocenił(a) ten film na: 10

Domioss Już wiem co miał na myśli mój tata o 1 części że w ogóle dla jego oka się nie postarzała. Film ma już 10 lat a wygląda wprost Bosko. Zgadzam się że to jeden z najbardziej nie docenionych obrazów. Fakt inaczej się robi filmy dziś a inaczej 30 czy 40 lat temu, ale film jest jednym z najlepszych filmów w dziejach, niedoceniony przez "wielkich" wielkich dla nielicznych :)

• wildecard ocenił(a) ten film na: 10

Domioss To jeden z filmów którego nie widziałem w kinie czego bardzo żałuje.

• Lumenis ocenił(a) ten film na: 8

wildecard Nie, żebym się chwalił, ale 2 razy byłem w kinie IMAX 3D. Autentycznie miałem ciary. Za każdym razem - obraz plus DP miazga.

• MegaTM ocenił(a) ten film na: 6

wildecard pozostaje Ci obejrzec na telewizorze z 3D + Ultra HD Blu-ray np. ;)

• aronn ocenił(a) ten film na: 9

wildecard Ja tez.