PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372101}

Tron syreny

The Mermaid Chair
5,7 176
ocen
5,7 10 1 176
Tron syreny
powrót do forum filmu Tron syreny

Święta syrena, eutanazja w kościele na tronie ozdobionym piersiastą syreną i zdrada małżeńska z przystojnym mnichem w trakcie nowicjatu ale muzyka pięknaaaa... i Kim Basinger w dobrej formie. Jakoś to wszystko nie razi. Dobrze się ogląda.

tokszok

Taki misz-masz to cała Sue Monk Kidd. Polecam jej książki albo chociaż ekranizację "Sekretnego życia pszczół".

tokszok

pomijam sposob przedstawienia kościoła i innych ważnych spraw, choć trochę w oczko to razi. Ale przemilczmy.
Mnie osobiście Kim nie przekonała, odebrałam jej rolę jako jedną ze słabszych.
WYdawało mi się, ze indentyczne miny miała zabawiając się z mnichem, jak i odgrywając scenę rozpaczy. Jakoś wybitnie nie podchodziła mi jej gra.
Przyznam szczerze, ze nie mogłam obejrzeć filmu do końca, ale ciekawi mnie zakończenie.


ocenił(a) film na 6
Mala_29

Opowiedziałbym Ci ze szczegółami w jakiejś kawiarence bo Małe to coś co uwielbiam ale 29 to to już dziś dla mnie byłaby ekstrawagancja. Latka lecą......Dlatego może wciąż ta sama mina u Kim Basinger mnie nie dziwiła..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones