PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=189}

Truman Show

The Truman Show
7,4 515 tys. ocen
7,4 10 1 515349
8,2 48 krytyków
Truman Show
powrót do forum filmu Truman Show

Skąd taka niska ocena?

użytkownik usunięty

Zasługuje przynajmniej na 8, to naprawdę świetny film z przesłaniem i daje do myślenia! I dla czego
tak nisko w rankingu światowym? Truman Show jest na 815 miejscu, przecież mnóstwo filmów jest
wyżej, mimo, że nie są aż tak warte uwagi!

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się. Powinna być wyższa ocena. Ten film zrobił na mnie ogromne wrażenie, nawet jak oglądałam go po raz drugi.

ocenił(a) film na 8

Ja w ogóle byłam pod wrażeniem Jima Carrey'a, który rewelacyjnie zagrał Trumana! Oglądając ten film, spodziewałam się jego wygłupów i śmiesznych min, a zobaczyłam świetnego aktora dramatycznego! Świetna kreacja, jedna z lepszych tego komika. Uznanie również dla Laury Linney, za którą nigdy nie przepadałam, ale dzięki temu filmowi ją polubiłam.

ocenił(a) film na 9

Dużo świetnych filmów ma zaniżoną ocenę, "Truman Shów" to jeden z nich.

użytkownik usunięty

Wiele świetnych filmów na tym portalu ma zaniżoną ocenę, ale według mnie nie należy się tym zbytnio sugerować. Niektórzy mają bardzo wygórowane oczekiwania i sami nie wiedzą o co im chodzi.

ocenił(a) film na 9

Myślę, że ludzie nastawiali się na kolejną lekką komedię, bo Carrey gra główną rolę. A że film okazał się zupełnie inny, to stąd takie oceny :)

Nie przeceniaj userów Filmwebu. Wielu albo oceniało z zawiści że jakiś tam Truman Show jest wyżej od ich ukochanego dzieła albo są typowymi polaczkami ze zbyt wysokim ego albo to jacyś zbulwersowani gimnazjaliści którzy się "nudzili".
Nie raz pisano, że Oscary, rankingi nie są wyznacznikiem jakości filmu, ja kiedyś się na to złapałem i przez to ominęło mnie wiele zaskoczeń i rewelacji które miałem okazję zobaczyć dopiero po paru latach.

Zgadzam się, nie wiem co ten film robi tak nisko. A teraz jest jeszcze niżej, bo kiedyś był w okolicach 600ego miejsca.

Jedyna ocena, która powinna Ciebie interesować, znajduje się na tym portalu: http://www.rottentomatoes.com/m/truman_show/

"94%".

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9

Większość społeczeństwa jest głupia, dlatego u nas w rządzie mamy pis , po i sld, a tu mamy takie słabe oceny przy dobrym filmie.. Nic nie zrobisz.